• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kaq krokodilë së bashku nuk ju kanë parë sytë

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kaq krokodilë së bashku nuk ju kanë parë sytë
Më qindra krokodilë janë mbledhur së bashku për të bërë banja dielli në një pellg me ujëMbledhja e jashtëzakonshme u fiksua me kamera nga fotografi Lee Dalton në Parkun e Shtetit Myakka në Florida.Zoti Dalton tha së në këtë zonë ka shumë krokodilë, por asnjëherë nuk janë mbledhur kaq shumë bashkë.“Kur arrita tek pellgu me ujë, nuk arrija ta besoja atë që me shihnin sytë. Unë kisha barë vetëm krokodilë të vetëm ose në grupe të vegjël, 3-4 copë.Të shihje kaq shumë bashkë, ishte e pabesueshme”, tha fotografi. Në të vërtetë pamjet janë aq sa të bukuara, aq edhe të frikshme.T’i afrohesh kaq shumë një grupi krokodilësh, duhet me patjetër që të jesh shumë i pasionuar pas botës së egër, por edhe i çmendur.

g.shqip
 
Ah si e kishte titullin ai filmi i vjeter qe e hodhi gruan ne kenete i shoqi se dashuronte shoqen e saj,ajo shpeton dhe mbas shume vitesh hakmerret, "Eden" s'jam e sigurt por duke pare krokodilat mu kujtua :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mos t'harrojne me vene kremin e diellit lol
 
Top