Kampionati boteror 2018

Zana1

Braveheart
Goooooool bravo : )
.....................
 

Zana1

Braveheart
Tani kam frike qe do te te behet nami ... do te behet loja banale duke shtyer e vrare :qendis:
 

Zana1

Braveheart
Kshu e kane k'to mo ... shkojne si mizat tani, nuk kane futboll. Loje pa pike lezeti .

Qysh i thone foul ne Shqip ?
 

Zana1

Braveheart
Ah i see it makes sense... nuk e di perse me ishte tiposur qe i thone Goditje ne shqip . lool

C'po ndodh edhe pak min kane ngelur... po vjen era gol loool
 

ricky_ch

******
Ah i see it makes sense... nuk e di perse me ishte tiposur qe i thone Goditje ne shqip . lool

C'po ndodh edhe pak min kane ngelur... po vjen era gol loool


Pas foulit vjen goditja e lirë për kundërshtarin, si dënim....................nejse, vazhdime.....
 

Zana1

Braveheart
U mbyll... c'po heq Kroacia me k'to ndeshjet lodhese .. shtese . :hmm:

Nese e mbajne ritmin e lojes qe bene 20min e fundit ... them qe do ta mbyllin me fitore.
 

Edisongen

Anëtar Aktiv
Jo per k'te arsye jo ... por ne te vertete as njera e as tjetra nuk jane skuadra e ime e vertete, kshuqe po e shikoj ne rehatine time ne shtepi . Ama me dy skuadrave le ta marri kush e meriton, por si tifoze futbolli qe jam ... qejf do te kisha qe ta fitoje Kroacia , persa i perket ne fushen e futbollit . ( pavaresisht qe ne anen tjeter edhe sikur te fitoje Anglia, sjell plot te mira per vendin ku jetoj ) kshuqe , no hard feelings : )

Shkoi ne shtesa. Shpresoj mos te fitoje anglia se te prishet qetesia... Hahahah
 

Zana1

Braveheart
ha ha .. Kane thene qe nese fiton Anglia sonte.. do ta shpallin dite nacionale pushimi. looool

Edhe sikur te humbasin , del ndonjeri/ra k'tej verdalle qe te ma prishi qetesine : p
 

Edisongen

Anëtar Aktiv
ha ha .. Kane thene qe nese fiton Anglia sonte.. do ta shpallin dite nacionale pushimi. looool

Edhe sikur te humbasin , del ndonjeri/ra k'tej verdalle qe te ma prishi qetesine : p

Anglia ta prish qetesine ngaqe ka rroba ngjyre te bardhe. :p
 

Zana1

Braveheart
Po pra kjo ngjyra e bardhe .. darkave ma prish gjumin/qetesine : p

15min te tjera .. boooh.
 

Zana1

Braveheart
Mbaroi ... bravo Kroacise qe arriti ne finale, ama sonte ishin te lodhur .. nuk kane luajtur mire. Anglia i ka mundestei qe te rregullohet ne te ardhmen , meqe ka krijuar komplet nje skuader te re . Megjithese mua personalisht asnjehere nuk me ka terhequr futbolli i tyre , jane hilesa e qaramane... gjuajne raste te tilla.

Loja ne pergjithesi, loje e tensionuar pa emocione.

Parashikimi i im , mire jo keq si me golat si me prediktimin e finales... France - Kroaci : )

Me Francen c'fare mendimi keni ? ( Kroatet jane goxha te lodhur e te demtuar ).
 

ricky_ch

******
Mbaroi ... bravo Kroacise qe arriti ne finale, ama sonte ishin te lodhur .. nuk kane luajtur mire.

Loja ne pergjithesi, loje e tensionuar pa emocione.

Parashikimi i im , mire jo keq si me golat si me prediktimin e finales... France - Kroaci : )

Me Francen c'fare mendimi keni ? ( Kroatet jane goxha te lodhur e te demtuar ).

Deri të dielën kanë kohë për të pushuar.


Kroacia kampione!
 

Zana1

Braveheart
Its called diversity .. loool

France - Kroaci .. jane ndeshur 5 here perballe njera tjetres, dhe Kroacia nuk ka fituar asnjehere.

Ps... Ngela pa i lyer floket sonte, kshu eshte kur rrin me djemte : d
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Its called diversity .. loool

France - Kroaci .. jane ndeshur 5 here perballe njera tjetres, dhe Kroacia nuk ka fituar asnjehere.

Ps... Ngela pa i lyer floket sonte, kshu eshte kur rrin me djemte : d

po pra, afrika kunder kroacise lol
 
Top