Kallashi lë “përfundimisht” Kosovën?

legjenda

Tetova
Kallashi ditë më parë na zbuloi se ka marë vizë amerikane.

Prive mëson se nuk ka të bëjë me pushime, por planet e saj janë afatgjata dhe këngëtarja do të qëndrojë mes të tjerash për disa punë dhe projekte.

Klikoni në videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë.https://youtu.be/https://klankosova.tv/
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Çfarë na the vëllau jem,si do bëjm pa Kallashin 😭
Posht Hamerika që po na i merr të gjitha talentet e trojeve Shqiptare 😭😭
Gjithë ajo pel na iku nga duart 😭
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
hahahahahahhaha,kallashi a eshte nje kegtare. Tr..pe me falni ler fjalorin komplimentues ndaj saj. :p
 
Top