Jetoj në Gjermani dhe jam 23 vjeqare , dua te fejohem me një shqiptarë që ta ruaj tra

Jetoj në Gjermani dhe jam 23 vjeqare , dua te fejohem me një shqiptarë që ta ruaj traditën e babes tim
Unë dëshiroj qe ta ruaj traditen e babait tim dhe te fejohem me nje shqiptar.
Deshira ime eshte qe babai im te e beje zgjedhjen time per tu martuar , sepse prinderit jane gjeja me vlefshme ne bote.
Jam që 15 vite këtu dhe një ditë mendova që të fejohem sepse edhe mua më erdhi dita që të jetoj jetën me një djalë. Dua ta gjej një djalë nga Kosova
Gjithmonë që vi në pushim më saktësisht në vendin e Prishtinës nuk ndjehem rahat sepse e shoh si bëhet jeta atje. Mezi pres të kthehem në. Këtu punoj jam mjeke kam një jetë shumë të rehatshme dhe kam një rrogë shumë të mirë. Ata djem që dëshirojnë të njoftohen me mua ju lutem më njoftoni.
Gjithmonë që vi në pushim më saktësisht në vendin e Prishtinës nuk ndjehem rahat sepse e shoh si bëhet jeta atje. Mezi pres të kthehem në. Këtu punoj kam një jetë shumë të rehatshme dhe kam një rrogë shumë të mirë. Ata djem që dëshirojnë të njoftohen me mua ju lutem më njoftoni.
i2-1-1-825x510.jpg
 

MrCool

Old School.
Kjo 23 vjece??

Temen e semes, te gjitha bejne operacione per tu dukur me te reja, kjo i ka bere per tu plak lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ca boobsash paska hahahahahahaha. :p
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Legjenda, te ndriti fati a lumadh
 

Hera

Banned
Kjo duhet me deomos te tregoje pashaporten pasurin e te gjitha qe te martohet :esp::esp::esp::esp::jastek:​​​​​
 
Top