• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jeni Te Dashuruar?

Jeni Te Dashuruar?

 • Po

  Votat: 40 56.3%
 • Jo

  Votat: 31 43.7%

 • Totali i votuesve
  71

IgLi

Antar Aktiv
Jeni Te Dashuruar? po apo jo ?
 
 • Like
Reactions: WxP

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
jam i dashuruar ...:loves:
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
offffffffffffffffffffff maaaaaaaaaaaaaaa kok e kembe :p:pP:
:zemer::fluturoze:
 

sec_l

NJERI I THJESHT
se di ke duhet me pyt :p lol
 

Giovanni

Anëtar i ri
PO shume i dashuruar... si themi ne kosovaret i dashuruar deri ne vesh...
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Pak a Shum e Dashuruare cmendurishte akom jo por do jem se shpejti apo jo zemla ime ??:D
 

Analistja

Anëtar i ri
Normal. Nuk duket???
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
as mu aurorushe, akull akull kejt:D...m'plq shum meshkuj po, m'terheqin shum pej tyne, jargitna nat e dit mas tyne:D amo mu zhduk nuk vuj hiq, trrak zemra nuk mbon...i du vetem si diqka t'bukur me pa...
 
Last edited:

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Sa te dashuruar qe jeni sa te dashuruar, kudo qe kthen koken vetem dashuri.

Mua me behet qejfi te per te gjithe ju.

Une se di ku bie.
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Sa te dashuruar qe jeni sa te dashuruar, kudo qe kthen koken vetem dashuri.

Mua me behet qejfi te per te gjithe ju.

Une se di ku bie.
Dhe une po çin duhet me pyt di gjo :p
 

Aurora

Anëtar Aktiv
as mu aurorushe, akull akull kejt:D...m'plq shum meshkuj po, m'terheqin shum pej tyne, jargitna nat e dit mas tyne:D amo mu zhduk nuk vuj hiq, trrak zemra nuk mbon...i du vetem si diqka t'bukur me pa...
Une isha njehere, por ai zotriu e kishte pas zemren aeroplan te madhe,e mbante shume goca ne zemer, keshtu qe une dola vullnetarisht nga aty :D
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Nese behet fjale per dashuri ndaj nje mashkulli(qe s'ben pjese tek meshkujt e jetes time) jo nuk jam e dashuruar...
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Vototva jo..dhe pse me pelqen njona,nuk mund ti them dashuri :)
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Une isha njehere, por ai zotriu e kishte pas zemren aeroplan te madhe,e mbante shume goca ne zemer, keshtu qe une dola vullnetarisht nga aty :D
pa pagu bilet hiq e:D...mir ja ki bo fatkqesiht ka shum meshkuj me zemer si aeroplan, i duhen 4 sy femnes n'ditet e sotit:D..
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Jo ... nuk jam :p por po e kerkoj dashurin e jetes :p :) haha
 
Last edited:
Top