Japonezi që u martua me një kukull: Kur jemi bashkë, ajo më bën të buzëqesh…

FOTO/ Burri japonez që u martua me një kukull: Kur jemi bashkë, ajo më bën të buzëqesh…JAPONI- Japonezi Akihiko Kondo, i identifikuar si fiktoseksual (person i dashuruar seksualisht në karaktere imagjinare) është martuar në vitin 2018 me kukullën Hatsune Mikun.

Ai së fundmi rrëfeu për jetën dhe dashurinë që ka me partneren. Kondo tha se në dasmë nuk i kishte shkuar askush nga familja, vetëm disa prej miqve.​


“Fatmirësisht, 39 persona morën pjesën në ceremoni, ata ishin kryesisht të huaj dhe miq që i kam njohur online”,– tha ai.


Kondo tha se e dashura (kukulla) e ka ndihmuar ta kapërcejë depresionin dhe se nuk kishte pasur kurrë synim të martohej me një “partner njerëzor”.

Kondo gjithashtu ka thënë se ai dhe kukulla ndonjëherë edhe shkonin në arratisje romantike. Kondo e di që njerëzit mendojnë se është i çuditshme, dhe ai gjithashtu e di që e dashura e tij nuk është e vërtetë. Megjithatë, ai tha se ndjenjat e tij për personazhin imagjinar janë shumë reale edhe pse njerëzit mendojnë është i çmendur.
“Kur jemi bashkë, ajo më bën të buzëqesh. Në këtë kuptim, ajo është e vërtetë,”-tha ai.

Sipas Kondo jeta e tij me kukullën ka përparësi ndaj të qenit me një partner njerëzor pasi ajo është gjithmonë aty, nuk do ta tradhtojë kurrë dhe ai kurrë nuk do të duhet ta shohë atë të sëmuret apo të vdesë.

(j.c)/dosja.al
 
Femije i rritur,. ahhahaha
S`ka gje shume te cuditshme!
Te pakten ky dashuron nje kukull,ka nejrez qe s`dashurojne kurre as kukulla as njerez. ahahahhahaha
 
Sipas Kondo jeta e tij me kukullën ka përparësi ndaj të qenit me një partner njerëzor pasi ajo është gjithmonë aty, nuk do ta tradhtojë kurrë dhe ai kurrë nuk do të duhet ta shohë atë të sëmuret apo të vdesë.
Mbi të gjitha nuk flet apo bërtet 🤣🤣🤣🤣

I zgjuar qy buallai, I like it 🤣
 
Po, po, mbajeni per budalla japonezin.
Me letra eshte i martuar keshtu qe askush nuk i kerkon te martohet.
Pervec kesaj, iken dhe vjen kur ti doje qejfi nga shpia e gruja si kerkon llogari, del me te dashurat e s'ka frike se e merr gruja ne tel, e le karten e kreditit siper tavolines ne mes te shpise dhe ashtu si e le ashtu e gjen.
Doni me?
He quajeni budalla japonezin tani, he pra mo, thojini budalla🤣
 
Po, po, mbajeni per budalla japonezin.
Me letra eshte i martuar keshtu qe askush nuk i kerkon te martohet.
Pervec kesaj, iken dhe vjen kur ti doje qejfi nga shpia e gruja si kerkon llogari, del me te dashurat e s'ka frike se e merr gruja ne tel, e le karten e kreditit siper tavolines ne mes te shpise dhe ashtu si e le ashtu e gjen.
Doni me?
He quajeni budalla japonezin tani, he pra mo, thojini budalla🤣
Harrove diçka. I heq vintilin dhe e shfryn kur niset për rrugë.
Veçse i duhet të marrë me vete pompën e biçikletës që t'a fryjë kur t'i duhet 😄
 
Po, po, mbajeni per budalla japonezin.
Me letra eshte i martuar keshtu qe askush nuk i kerkon te martohet.
Pervec kesaj, iken dhe vjen kur ti doje qejfi nga shpia e gruja si kerkon llogari, del me te dashurat e s'ka frike se e merr gruja ne tel, e le karten e kreditit siper tavolines ne mes te shpise dhe ashtu si e le ashtu e gjen.
Doni me?
He quajeni budalla japonezin tani, he pra mo, thojini budalla🤣
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Harrove diçka. I heq vintilin dhe e shfryn kur niset për rrugë.
Veçse i duhet të marrë me vete pompën e biçikletës që t'a fryjë kur t'i duhet 😄
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Top