Ja pse zhduket gjithçka në Trekëndëshin e Bermudës (Video)

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
1C3B701300000578-3490072-Mystery_solved_The_explain_the_loss_of_ships_and_a  ircraft_in_the-a-17_1457874165723-550x311.jpg


Një teori e çuditshme shpjegon se një piramidë gjigante kristali, gjendet 2000 metra poshtë Trekëndëshit të Bermudës.

Teoria thotë se shkencëtarët e zbuluan strukturën misterioze në vitin 2012, duke përdorur teknologji të panjohur për shkencën moderne.

Shkencëtarët besojnë se piramida e kristaltë është shkaktarja për zhdukjen e shumë avionëve dhe anijeve në zonën e Trekëndëshit të Bermudës.


thealbanian
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Ja pse zhduket gjithçka në Trekëndëshin e Bermudës (Video)

Une kam ndermend ti pres nje bilete njerit vetem vajtje mu aty te trekendeshi.
 
Top