Ja cilat shenja të horoskopit nuk e durojnë aspak njëra-tjetrën

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Kush eshte shigjetar ketu,qe te pakten te di ku te toleroj?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Tani shenja ime s`di ke s`duron,por i kam zet ato shenja qe rrine tere diten poshte e perpjete , mjatas e djathtas. ahahahahahhahahaha
 

Monique

With or Without u
Shigjetari ka Demin – Në qoftë se nga njëra anë Shigjetari është dinamik, komunikativ dhe ekstrovert, Demi është rigoroz dhe racional, dy karakteristika që konsiderohen absolutisht të mërzitshme nga shenja e parë. Shigjetari ndjek gjithçka që e emocionon dhe është e qartë pse ai nuk mund ta dojë një të shenjës së Demit.
Mosperputhje briresh me siguri :p
 
Top