Isa Mustafa/ Pas dërmimit që ja bëri LDK-së, ku edhe dha dorëheqje, ja dy kandidatët kryesorë për kryetar të ri!

Kresha

A pretty face can never trick me
1613398525013.png

LDK është duke u bërë gati për ndryshime të mëdha në pozitën udhëheqëse të partisë.

Isa Mustafa do të japë sot dorëheqje nga posti i kryetarit të LDK-së gjatë mbledhjes së kryesisë së partisë, kanë bërë të ditura burime të lajmi.net brenda LDK-së.

Kurse, lajmi.net po ashtu mëson se LDK tashmë ka dy kandidatë kryesorë për pasardhës të Mustafës.

Lutfi Haziri ose Kujtim Shala pritet të jenë kryetar i ri i LDK-së.

LDK ka pësuar humbjen më të thellë në historinë e saj në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Ajo aktualisht renditet në vendin e tretë me 102 mijë e 959 vota apo 13,08%.

//mejdani
 
Ldk-n e fundosi Isa pikrisht ,dhe disa piuna te vegjel.
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top