Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

gatti-gemelli-009.jpg
gatti-gemelli-012.jpg


Bukuria e tyre dallohet për shkak se i kanë sytë me dy ngjyra të ndryshme.

gatti-gemelli-006.jpg


Kjo i bën ata edhe më të veçantë.

gatti-gemelli-003.jpg


Pronari i tyre, u ka hapur një llogari në rrjetet sociale dhe macet kanë me mijëra ndjekës.

gatti-gemelli-002.jpg


Ai poston aty foto profesionale të maceve dhe njerëzit janë në padurim për të parë fotot e reja

gatti-gemelli-001.jpg

g.shqip
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

Abis o Abis te ka dale emri lol
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

Maces time ti vine anash keto lol

Serio nga eshte zhduk dy dite ky?
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

Mace mutante.Rrace Bastarde dmth :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

So beautiful... ama nuk i duroj dot macet, i kam alergji.

Ps... Po syte, c'ne nje blu e nje kafe... apo jane lente ? :vesyze:
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

Serio nga eshte zhduk dy dite ky?

Eshte me pushime momentalisht. :)

p.s. Macet e bardha komplet sikur s'me pelqejne shume. :)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

Sa te bukur ata sy
 

Monique

With or Without u
Titulli: Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

Kam njohur nje vajze me sy kshu...gjynah vdiq ne nje aksident vite me pare....

Por ishte shume e vecante ...mbeselenese
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

Mua sme pelqejn aq...e vute re kemishen e te zotit te maceve??? Me flutura:p....
 

Aki

misfit
Titulli: Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

Mua sme pelqejn aq...e vute re kemishen e te zotit te maceve??? Me flutura:p....

Sjane flutura, jane zogj dhe ate ne mos gabohem duken si kolibri :D
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

Eh Abyss e Abyss ndonjë ditë edhe në andërr ke me më dalë.
 

Aki

misfit
Titulli: Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

Jam kurioze ta di kush ke do e puthe i pari ne anderr
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

Eshte me pushime momentalisht. :)

p.s. Macet e bardha komplet sikur s'me pelqejne shume. :)

Pushime te bukura e clodhje te kendshme se u keput duke fshire forumin :p

Macet e bardha jane dashni,imagjino te zeze sa e frikshme edhe pse kam pas e te till! :)
 

Jetmira

V.I.P
Titulli: Iriss dhe Abyss, këto janë macet binjake më të bukura në botë

Qenkan te bukura.
Un i adhuroj macet!
Por me tbukur se macoku im sjan.
 
Top