Interi e mbyll me “manita” sezonin

9baf4a14e5766a6db48dd4d1053990a5o2-1100x620.jpg

Interi e ka mbyllur me një fitore të thellë sezonin futbollistik të vitit 2020-2021.

Ndonëse ishin shpallur fitues të kampionatit prej disa javësh, zikaltërit mundën 5-1 ekipin e Udinezes në një ndeshje që shënoi vetëm spektakël pasi të dy ekipet nuk kishin nevojë për pikë.

Young, Eriksen, Martinez, Perisic dhe Lukaku e mbyllën me nga një gol sezonin që pa Interin fitues të kampionatit pas shumë vitesh.
 
Angry Ac Milan GIF by DAZN

Tani e meriton vërtet një puthje në ball ?☻?
 
Top