Influencer

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Marla ka një gabim në postimin e tretë
Rreth kësaj kohe, Steve Jobs kuptoi që Kompjuterat Personalë kishin nevojë për software, dhe që njerëzit ishin të gatshëm të paguanin për këto programe, duke themeluar Microsoft.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
of bre kur lexoj influencer keta emra, dhe pastaj me dalin para sysh influencerat e shqiperise dhe qe rinia i merr per pike referimi me vjen te "qaaaaaaaaaaaaj" si Rona Nishliu.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Influencer po asgje spo shikoj une 😝😝

Influncer bejen nje gje te mir ..Shfrytzojen mendjet e budallenjve.. :)
 
Influencer po asgje spo shikoj une 😝😝

Influncer bejen nje gje te mir ..Shfrytzojen mendjet e budallenjve.. :)
Edhe kur ishin si shifte njeri po he. Pse te lodhem!

Ja rrime mire ke temat e puthi se puthi u vesh u zhvesh apo ca do beni tani apo pastaj :D
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Edhe kur ishin si shifte njeri po he. Pse te lodhem!

Ja rrime mire ke temat e puthi se puthi u vesh u zhvesh apo ca do beni tani apo pastaj :D
Mir e ke rrim me mir andej nga puthjet e zhveshjet se esht me interesante si tem 😄😂
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
ketu ka vec pikaaaaa
 
Top