I love shopping

love_shopping.gif

Tashme dihet qe nje nga hobit per ne femrat eshte te bejme shopping...ne gjuhen shqipe te bejme pazar...
Pervecse argetuese este dhe antistres, nje arsye me shume perse na pelqen kaq shume te bejme pazar dhe sigurisht jo vetem ne femrave.

shopping_past_experiences.jpg

Paraqitja eshte mjaft e rendesishme ne ditet e sotme dhe si femrat si meshkujt perpiqen cdo dite e me shume te mirmbahen dhe gje shume thelbesore eshte pikerisht veshja.

i-love-shopping_800x600_83203.jpg


Te githe tashme adhurojme te bejme shopping pasi eshte nje pjese e pandashme nga e perdishmja jone....mbi te gjitha te gjithe duam te paraqesim stilin tone te te veshurit, dikush sport, dikush klas , te tjere repist, nje pjese stilin metalar etj....

nese duam vertet te ndihemi mire per nje moment, te harrojme stresin , probleme , punet halet perfundimisht te besh shopping te ben te harrosh gjithcka.
 

Attachments

  • shopping_past_experiences.jpg
    shopping_past_experiences.jpg
    29.1 KB · Shikime: 0
  • shopping_past_experiences.jpg
    shopping_past_experiences.jpg
    29.1 KB · Shikime: 0

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ok me pelqen shoping,keto kohe e kam tepruar cik.
Duhet me i vene pak fre.
Por nuk jam e varur nga shoping No.
 
Top