Hyri me dashnorin në taksi, nuk e dinte se shoferi ishte burri i saj

Vajza

V.I.P
Hyri me dashnorin në taksi, nuk e dinte se shoferi ishte burri i saj

nga REVISTA KOSOVARJA
Edhe pse nuk është e mundur të përcaktohet me siguri nëse situata është autentike apo është një shfaqje për hir të një shfaqje të njohur meksikane, videoja e një shoferi të ri taksie që zbulon se e dashura po e tradhtonte atë në mes të punës është bërë virale.


Shoferi i taksisë mori një telefonatë nga një djalë që donte ta çonte në destinacionin e dëshiruar, por para kësaj, ai i kërkoi të merrte vajzën me të cilën po argëtohej gjatë rrugës.


Shoferi, natyrisht, u pajtua, duke mos kuptuar se vajza me të cilën klienti po takohej do të ishte në fakt e fejuara e tij.

Ndërsa hipi shpejt në automjet dhe shkëmbeu puthje me të dashurin e saj, ajo nuk i kushtoi vëmendje faktit se i fejuari i saj ishte në pozicionin e një shoferi taksie.

Kur i çoi në vendin e dëshiruar, shoferi hoqi syzet dhe maskën e tij. I dashuri doli nga automjeti, ndërsa e fejuara e tij ia ktheu unazën.

 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kur sdo sdo,ska cbo robi. Ahahahahaha
 

Royals

Antare e Respektuar
Si eshte ajo shprehja? Shkoj cjapi te kasapi
Kshu pesofshin kush e dredh
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Si e sajuar duket :)
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
lool
Sa budallacke
Ca gjera nk behen sheshit :d
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ajo e ka bere kastile, ska gjetur dot menyre per ti kerku divorcin dhe ja.
Shume origjinale si ide.
Njoh nje rast te tille ne realitet,dhe e kish zene halli mavrine ngeli ne cdo shkalle ta zinte i shoqi po se ndau qe se ndau. se bente sikur se shihte???
 
Top