Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Peshqit janë njerëz të drejtë.
Edhe kur flasin,flasin me shpirt.
Mirpo njerëzve nuk u intereson më kjo gjë,ka humbur sensi i dashurisë e i sinqeritetit.
E ne gaforret me peshqit e kemi të përbashkët ktë gjë.
Japim shum,nuk i hyjmë kujt në hile.
E prandaj nuk na e din kush,e përfundojmë të zhgënjyer.
Thua ti,se njoh ca peshkaqen une qe nene nene😝🤣🤣🤣
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Peshku prezent. Qenin e kam lidhë me zinxhirë se ka shumë mace vërdallë 😁
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Binjaku dhe peshqit janë o nëne nëne 🤣🤣🤣
Ndërsa unë kam në shtëpi: binjakun, gaforren dhe dashin, që kan gjenin x nga akrepi 😁
Më dëgjo kur flas 😂😂
Peshk jam unë, por femër 🤪
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Ndërsa unë kam në shtëpi: binjakun, gaforren dhe dashin, që kan gjenin x nga akrepi 😁
Më dëgjo kur flas 😂😂
Peshk jam unë, por femër 🤪
Peshkun që e kam në shtëpi e kam xheloz diplomat 🤣🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Demitt ja paska gjetttt. :p
A emmm fromm tropik ahahahahahhahaha
 
Top