Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
D45E301D-070B-498B-B630-56B10642BAE9.jpeg
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Rita ora e une ?
Te cila pjese e karakterit ngjasojme?
 
  • Haha
Reactions: D.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Mos i riperserisni nga 100 here se do filloj ti besoj vertet dhe mjere ju pastaj lool
 
Top