Horoskopi i seksit: Si do të jetë muji Maj nën çarçafë.

DASHI -

Ai -
Venusi që hyn tek Binjakët në javën e dytë të majit do ta bëjë jetën tuaj seksuale shumë më emocionuese dhe argëtuese. Ju do të shkëmbeni mesazhe provokuese me shumë gra, por nuk është e sigurt që do të jeni në gjendje të materializoheni edhe drejtpërdrejt. Marsi në Gaforre, në fakt, mund të sjellë disa ngjarje të papritura të minutës së fundit.

AJO - Marsi në Gaforre këtë muaj do të jetë armiku juaj kryesor kur bëhet fjalë për sferën seksuale. Ju mund të keni të bëni me burra që nuk janë shumë iniciativë, të cilët nuk do të jenë në gjendje të kuptojnë as mesazhet që do të përpiqeni të dërgoni me sy dhe me trupin tuaj. Venusi në Binjakët paralajmëron diçka të mirë vetëm në biseda.


DEMI -

Ai -
Java e parë e muajit, me Venusin dhe Lilithin (hena e zezë) në shenjën tuaj, do të jetë veçanërisht emocionuese dhe më në fund mund të bëni një nga ëndrrat tuaja erotike të bëhet e vërtetë me një dashnore sensuale dhe të papërmbajtur, pasionant dhe emocionues. Marsi në Gaforre do t'ju nxisë të përdorni fjalë të ëmbla dhe bindëse për ta bërë atë të rrëfehet dhe të bëjë gjithçka që dëshironi së bashku.

AJO - Lilith (hena e zezë) në Shenjën tuaj do t'ju bëjë një dashnore shumë transgresive, e gatshme të thyejë çdo tabu në mënyrë që të arrijë një kënaqësi të përjetuar kurrë më parë. Marsi do t’ju ndihmojë të krijoni situata shumë emocionuese edhe mendërisht dhe do të argëtoheni duke interpretuar mesazhet e partnerit tuaj për të kuptuar se çfarë duan me të vërtetë nga ju. Plutoni ju bën të ëndërroni.


BINJAKËT -

Ai
- Java e parë e muajit do të jetë kryesisht e përshtatshme për të jetuar histori klandestine, të cilat nuk do t'ju lejojnë të përjetoni seks me lirinë që dëshironi. Hyrja e Venusit në Shenjën tuaj do t'ju sjellë një dashnore të jashtëzakonshëme si një dhuratë, në gjendje të zbulojë pikat më të ndjeshme të trupit tuaj dhe t'i kthejë të gjitha me puthjet dhe përkëdheljet e saj.

AJO - Pas një pritje të vogël në fillim të muajit, me Venusin në shenjën tuaj do të jeni në gjendje të kurorëzoni ëndrrat tuaja më të nxehta erotike në shoqërinë e një partneri me të cilin do të ndiheni plotësisht të qetë. Një histori seksi mund të marrë një drejtim më të qëndrueshëm gjatë muajit. Zemra nuk mund të komandohet dhe rrezikon të biesh në dashuri me të vërtetë.


GAFORRJA -

Ai
- Marsi në shenjën tuaj do të jetë aleati më i mirë që mund të keni për të garantuar shfaqje ulëritëse partneres ose dashnores tuaj të momentit. Do të eksitoheni lehtë në shoqërinë e grave të zëna ose të vështira për të pushtuar. Lilith (hena e zezë) mund të krijojë situata të paqarta edhe me një mike të dashur: një puthje do të ndezë shumë dëshira të ndaluara!

AJO - Me Marsin në Gaforre gjatë gjithë muajit, ju më në fund mund të takoni dashnorin e ëndrrave tuaja, atë që mund t'ju bëjë të arrini ekstazin edhe pas një dite të vështirë. Afërdita në Binjakët do ju bëjë shumë misterioze dhe enigmatike. Këto janë karakteristikat që do ta bëjnë dikë të humbasë mendjen për ju. Netë që digjen në sy! Kujdes! Gruan e dashnorit ?


LUANI-

Ai
- Ditët e para të muajit, me Venusin dhe Lilithin (hena e zezë) në aspektin disonant, mund të jenë veçanërisht stresuese dhe datat tuaja të dritës së kuqe mund të kalojnë papritur për shkaqe shumë të bezdisshme. Venusi në Binjakët do të sjellë përsëri dritë në sferën e erosit. Të bësh dashuri me shoqen tënde më të mirë do të të bëjë të buzëqeshësh përsëri.

AJO - Nëse vazhdoni të mendoni për dikë që ju ka bërë të vuani në dashuri, vështirë se do të jeni në gjendje të argëtoheni dhe të shijoni kënaqësitë e seksit, veçanërisht në javën e parë të muajit. Venusi në Binjakë, megjithatë, do t'ju bëjë të takoni një partner që do t'ju bëjë të ndiheni menjëherë të qetë, lakuriq pranë tij nën çarçafë ose - akoma më mirë - në dush.


VIRGJËRESHA -

Ai - Shijoni javën e parë të muajit dhe përpiquni të kënaqni dëshirat tuaja erotike më të papërmbajtshme në ato ditë sepse, me hyrjen e Venusit në Binjakët, mundësitë për të bërë seks do të zvogëlohen në mënyrë drastike. Si çift do të ketë një rënie të vërtetë të dëshirës. Nëse jeni beqar, mund të merrni dy lopata kokës edhe nga ata që dikur vrapuan pas jush. Kujdes!

AJO - A është vërtet kaq e vështirë të vendosesh për një natë magjike të seksit të nxehtë pa pritur që i dashuri me fat të nesërmen të propozosh të martohesh ose të transferohesh së bashku? Mos u përpiqni të bëni ndonjë plan afatgjatë, veçanërisht me një partner që keni takuar vetëm kohët e fundit, i cili kurrë nuk ka biseduar me ju për një të ardhme së bashku.


PESHORJA -

Ai
- Marsi në aspektin disonant për të gjithë muajin nuk sugjeron shfaqje të shkëlqyera nga pikëpamja seksuale. Megjithatë, me Venusin në Binjakë, situata potencialisht të kënaqshme duhet të lindin gjithashtu për jetën tuaj erotike. Problemi mund të jetë shqetësimi juaj i lidhur me stresin. Ju duhet të punoni më pak dhe të bëni më shumë seks. Kuptove?

AJO - Me Venusin në Binjakë sigurisht që do të ketë dashuri të reja që do t'ju bëjnë të humbni mendjen tuaj, por jeta juaj seksuale mund të mos jetë domosdoshmërisht e kënaqshme. Nëse ndjenja është e fortë, me siguri mund të prisni kohë më të mira për t’u argëtuar me partnerin tuaj. Lilith (hena e zezë) mund të sjellë kthimin e një dashnori të vjetër që nuk dorëzohet kurrë.


AKREPI -

AI -
Pas një pjese pak të fazës së parë të muajit, Marsi në Gaforre do t'ju japë mundësitë që dëshironi të zhvilloni aftësitë tuaja të afta amatore. Sidoqoftë, mos prisni të gjeni dashnore të cilët janë të gatshëm të përjetojnë përvoja të jashtëzakonshme. Me Lilith (hena e zezë) në kundërshtim, ju do të duhet të vendosni për një marrëdhënie të thjeshtë dhe të shijshme rastësore.

AJO - Marsi në Gaforre ju premton të takoni një mashkull i cili mund të kënaqë dëshirat tuaja erotike pa pasur nevojë që ju t’ia shpjegoni në mënyrë të qartë atij, siç ju ndodh shpesh. Bëhuni gati për netët e nxehta ku do të digjni më shumë kalori sesa një maratonë. Venusi në Binjakët do të ndezë një flakë që ishte përgjysmuar në të kaluarën.


SHIGJETARI -

Ai
- Rastet më shqetësuese seksuale mund të ndodhin në zyrën tuaj, veçanërisht në ditët e para të muajit, kur të dy Lilith (hena e zezë) dhe Venusi do të jenë në Dem. Lidhja me një koleg mund të shkaktojë kërdi në një jetë të mundshme si çift dhe do të duhet të keni kujdes që partneri juaj të mos zbulojë asgjë. Do të kishit telashe.

AJO - Me Marsin në Gaforre, ka të ngjarë të takoni një të dashur që mund të kënaqë dëshirat tuaja kur dhe kur të doni. Ju gjithashtu mund të eksperimentoni me disa lodra të blera në dyqanin e seksit. Problemet do të lindin kur ju flisni me të për ndjenjat dhe ai do t'ju tregojë se tani nuk dëshiron histori serioze, por vetëm për t'u argëtuar. Mëkat! ☹


BRICJAPI -

AI -
Ditët e para të muajit mund t'ju rezervojnë disa surpriza të këndshme nën çarçafë, veçanërisht nëse e shihni përsëri partnerin tuaj pas kaq shumë ditësh në të cilat keni jetuar shumë larg. Problemi do të lind kur trupi juaj nuk mund të trajtojë ritmet seksuale veçanërisht frenetike. Marsi në Gaforre do t’ju ngacmojë dhe nuk do të ketë asgjë për të bërë. Mos u dorëzo.

AJO - Nëse ju pëlqen dikush, duhet të përdorni javën e parë të muajit për të organizuar një natë të nxehtë. Më pas, në fakt, Marsi në Gaforre mund të sjellë disa probleme që do t'ju ndalojnë të kaloni një natë të qetë duke bërë seks, pa menduar për asgjë tjetër. Venusi tek Binjakët mund të krijojë situata pikante edhe me një koleg.


UJORI -

AI -
Me Lilith (hena e zezë) dhe Venusi në Dem, gjatë ditëve të para të muajit do të dilni duke kërkuar emocione dhe ndjesi që janë të vështira për tu gjetur, veçanërisht nëse nuk keni një partner në krah me të cilin shijoni një seks të shkëlqyeshëm mirëkuptimi. Afërdita në Binjakët do të sjellë mundësi të reja për të eksperimentuar me disa teknika erotike për të cilat keni dëgjuar nga miqtë tuaj.

AJO - Një jetë shumë e ulur nuk do të favorizojë takime seksuale veçanërisht emocionuese në ditët e para të muajit. Por, me hyrjen e Venusit në Binjakët, jeta juaj erotike do të marrë një aromë të re. Bëhuni gati të përjetoni momente të pasionit të pastër me një partner që dëshiron të shikojë vetëm kënaqësinë në fytyrën tuaj. Paralajmërim: mund të dashuroheni!


PESHQIT -

AI -
Marsi në Gaforre dhe Venusi në Binjakët do ju bëjnë protagonist të situatave shumë të paqarta. Nëse nuk doni një lidhje serioze, flisni qartë me të dashurën tuaj para se ajo të fillojë të bëjë udhëtime mendore për të ardhmen tuaj së bashku. Për më tepër, një gënjeshtër e vogël mund të prishë edhe momentet më të mira të një nate shumë të nxehtë dhe mbizotëruese.

AJO - Nëse jeni duke kërkuar një partner që di të ju kënaqë seksualisht, Marsi këtë muaj do t'ju ofrojë mundësi të shumta për ta takuar dhe joshur me naivitetin tuaj të rremë dhe dashakeqës. Nëse jeni duke kërkuar një partner i cili, pas natës së parë të seksit, ju kërkon të njihni familjen e tij, Afërdita do t’ju bllokoje, dhe do t’ju lërë zemrën e thyer. Zgjedhja është e juaja! Por....
 
PESHQIT -

AI -
Marsi në Gaforre dhe Venusi në Binjakët do ju bëjnë protagonist të situatave shumë të paqarta. Nëse nuk doni një lidhje serioze, flisni qartë me të dashurën tuaj para se ajo të fillojë të bëjë udhëtime mendore për të ardhmen tuaj së bashku. Për më tepër, një gënjeshtër e vogël mund të prishë edhe momentet më të mira të një nate shumë të nxehtë dhe mbizotëruese.
E ku isha nen çarçafe un ktu? ??
 
  • Haha
Reactions: D.
AJO - Pas një pritje të vogël në fillim të muajit, me Venusin në shenjën tuaj do të jeni në gjendje të kurorëzoni ëndrrat tuaja më të nxehta erotike në shoqërinë e një partneri me të cilin do të ndiheni plotësisht të qetë. Një histori seksi mund të marrë një drejtim më të qëndrueshëm gjatë muajit. Zemra nuk mund të komandohet dhe rrezikon të biesh në dashuri me të vërtetë.

Ohhh ???
 
  • Haha
Reactions: D.

Onaa

Antarë i Respektuar
AJO - Nëse jeni duke kërkuar një partner që di të ju kënaqë seksualisht, Marsi këtë muaj do t'ju ofrojë mundësi të shumta për ta takuar dhe joshur me naivitetin tuaj të rremë dhe dashakeqës. Nëse jeni duke kërkuar një partner i cili, pas natës së parë të seksit, ju kërkon të njihni familjen e tij, Afërdita do t’ju bllokoje, dhe do t’ju lërë zemrën e thyer. Zgjedhja është e juaja! Por..
E ca do me thene kjo ? ?? sa pafat ne peshqit ??
 

Vajza

V.I.P
Akrepi

AJO
- Marsi në Gaforre ju premton të takoni një mashkull i cili mund të kënaqë dëshirat tuaja erotike pa pasur nevojë që ju t’ia shpjegoni në mënyrë të qartë atij, siç ju ndodh shpesh. Bëhuni gati për netët e nxehta ku do të digjni më shumë kalori sesa një maratonë. Venusi në Binjakët do të ndezë një flakë që ishte përgjysmuar në të kaluarën.
Perversitet ???
 
  • Haha
Reactions: D.

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
AJO - Nëse vazhdoni të mendoni për dikë që ju ka bërë të vuani në dashuri, vështirë se do të jeni në gjendje të argëtoheni dhe të shijoni kënaqësitë e seksit, veçanërisht në javën e parë të muajit. Venusi në Binjakë, megjithatë, do t'ju bëjë të takoni një partner që do t'ju bëjë të ndiheni menjëherë të qetë, lakuriq pranë tij nën çarçafë ose - akoma më mirë - në dush.
Nese e mendoj mir mir, me vjen te qaj sepse ka te drejte.
Nese e mendoj akoma me mire, po me thot qe tlahem dhe tboj dush ??
 

Baboon

12... forget about it!
DEMI -

Ai -
Java e parë e muajit, me Venusin dhe Lilithin (hena e zezë) në shenjën tuaj, do të jetë veçanërisht emocionuese dhe më në fund mund të bëni një nga ëndrrat tuaja erotike të bëhet e vërtetë me një dashnore sensuale dhe të papërmbajtur, pasionant dhe emocionues. Marsi në Gaforre do t'ju nxisë të përdorni fjalë të ëmbla dhe bindëse për ta bërë atë të rrëfehet dhe të bëjë gjithçka që dëshironi së bashku.
tenor.gif
 
Top