Horoskop Humoristik

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
SI NDAHEN SHENJAT E HOROSKOPIT
DASHI:<<E di qe do jete shume e veshtire per ty,do te mungoj, do vuash mund te bish dhe viktime e droges. Por nuk behet ndryshe.Po iki.Tani mund te vrasesh veten>>

DEMI:<<Mos duhet ta mendojme dhe nje here.Mbase duhet ta diskutojme,pse nuk veme per nje kafe>>

BINJAKET:<<vrisja mendjen per te kujtuar se cfare kisha harruar A! PO. NDAHEMI. Po iki tani se kap pune.>>

GAFORJA:<<Dua te te them D*cka. E kam menduar ketu e dy vjet, por nuk jam akoma e sigurt. Mendoj se dua te ndahemi. Kush eshte mendimi jot?>>

LUANI:<<Akoma ketu je ti? Nuk u ndame para nje jave? A! nuk je Ana? Sorry... ndahemi>>

VIRGJERESHA:<<Ndahemi. Para se te ikesh laj pak pjatat, dhe duke ikur hidh dhe pak plerat>>

PESHORJA:<<Ne fakt ,kam nje lidhje tjeter ketu e 2 vjet,por nuk dua qe te shtyj ,ke kohe ,mendohu sa te duash>>

AKREPI:<<Mund te ndahemi, mund te vete me te tjera/e,por ti nuk do vesh me asnje.Kurre!>>

SHIGJETARI:<<Kush ka qejf per tu ndare tani.Lere me mire.Takohemi ndonjehere tjeter per ta diskutuar>>

BRICJAPI:<<Kam ardhur ne kontakt une me avokatin, letrat per divorcin jane mbi tavoline,mund te firmosesh. Cfare?! Nuk jemi te martuar>>

UJORI:Mesazh ne telefon:<<E dashur ,jame me pushime ne Afrike, mund te mungoj per 6 muaj,keshtu qe ndahemi>>

PESHQIT: <<Mirupafshim dashuria ime e pare,nuk kam me lot per te derdhur, nuk kam me fjale per te thene, po dale me mire per ndonje kafe>>
 

inushja2

preshevare
SI NDAHEN SHENJAT E HOROSKOPIT


PESHQIT: <<Mirupafshim dashuria ime e pare,nuk kam me lot per te derdhur, nuk kam me fjale per te thene, po dale me mire per ndonje kafe>>

haha interesante kto sweety ... sidomos kjo shenja ime LOL

mire qe s qenka :Ndahemi ! - Pse paskemi qene bashke ne ?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
po dashi im?:p

DASHI:<<E di qe do jete shume e veshtire per ty,do te mungoj, do vuash mund te bish dhe viktime e droges. Por nuk behet ndryshe.Po iki.Tani mund te vrasesh veten>>
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
po dashi im?:p

papapapapap sa i keq dashi yteee...shif shih i imi :D :p ahaha

DASHI:<<E di qe do jete shume e veshtire per ty,do te mungoj, do vuash mund te bish dhe viktime e droges. Por nuk behet ndryshe.Po iki.Tani mund te vrasesh veten>>
:haha::haha::haha::haha::haha:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
epo kurr i hypen dashit nje mendim ne koke...spara mban me kont per sentimente:p
 

baby-angel

Thpilt
LOL DEMI:<<Mos duhet ta mendojme dhe nje here.Mbase duhet ta diskutojme,pse nuk veme per nje kafe>>
Gjithmone ne kerkim te gjetjes se nje zgjidhjeje logjike ne demat . :lexim: :p
Me te miret e grupit kemi dale :kercim::kercim:
 

amanda

Antar Aktiv
akrepi e vetmja shenje qe nuk vuan nga dashuria...sepse gjen ngushellim menjeher te tjetri...
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
SHIGJETARI:<<Kush ka qejf per tu ndare tani.Lere me mire.Takohemi ndonjehere tjeter per ta diskutuar>>

ahhaha.......
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Horoskop Humoristik

VIRGJERESHA:<<Ndahemi. Para se te ikesh laj pak pjatat, dhe duke ikur hidh dhe pak plerat>>

LOLLOL
Nuk zhgenjej kurre:p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Horoskop Humoristik

UJORI:Mesazh ne telefon:<<E dashur ,jame me pushime ne Afrike, mund te mungoj per 6 muaj,keshtu qe ndahemi>>

Shkurt dhe thjesht LOL
 

tiesto

SKENDERBEU KAMPION
Titulli: Horoskop Humoristik

shume e bukur mbyllja me shenjEn time te PESHQEVE.!!!
 

albgrl

GIRLICIOUS
Titulli: Horoskop Humoristik

SHIGJETARI:<<Kush ka qejf per tu ndare tani.Lere me mire.Takohemi ndonjehere tjeter per ta diskutuar>>

ahhaha.......

Shigjetari e terheq por se keput. :p LOL
 

Trendelin

FULL OF PATOS
Titulli: Horoskop Humoristik

ahahhahahahahaaha dhe ku e ke gjetur o suit me mua qe as nuk e pi kafen!!!! :lol: :D :D
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Horoskop Humoristik

shenjen time se paske ti (gaforren) :p:p LOLLOL
 

korado

President
Titulli: Horoskop Humoristik

UJORI:Mesazh ne telefon:<<E dashur ,jame me pushime ne Afrike, mund te mungoj per 6 muaj,keshtu qe ndahemi>>

hahaha,shume e bukur kjo,,,,shenja ime domethen.............
 

eldi

trafikante
Titulli: Horoskop Humoristik

BRICJAPI:<<Kam ardhur ne kontakt une me avokatin, letrat per divorcin jane mbi tavoline,mund te firmosesh. Cfare?! Nuk jemi te martuar>>

une si gjithmon me te drejtat e mia deru ne avukati. haahahahahahahaa
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Horoskop Humoristik

:eek:le:

VIRGJERESHA:<<Ndahemi. Para se te ikesh laj pak pjatat, dhe duke ikur hidh dhe pak plerat>>


wwwwwoww sa te embla jemiiiii me mirsjellje ju themi hidh plehrat hahahahahahahahahahaha ku ka me mire se te jesh virgjereshe
 

jackass

Anëtar i ri
Titulli: Horoskop Humoristik

LOL DEMI:<<Mos duhet ta mendojme dhe nje here.Mbase duhet ta diskutojme,pse nuk veme per nje kafe>>
Gjithmone ne kerkim te gjetjes se nje zgjidhjeje logjike ne demat . :lexim: :p
Me te miret e grupit kemi dale :kercim::kercim:

hahah pajtohem plotesisht me ty :po:
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Horoskop Humoristik

sa here vij ketu po njesoj me del horoskopi ndrojeni nga nje here po patet kohe !
 

Drenusha

Anëtar i ri
Titulli: Horoskop Humoristik

GAFORJA:<<Dua te te them D*cka. E kam menduar ketu e dy vjet, por nuk jam akoma e sigurt. Mendoj se dua te ndahemi. Kush eshte mendimi jot?>>

hahahahahah po skam me ke ndahem se ....:)
 
Top