Hiqini qimet përgjithmonë vetëm me hidrogjen, efektet janë të pabesueshme

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Hiqini qimet përgjithmonë vetëm me hidrogjen, efektet janë të pabesueshme

perekis-vodoroda-horoshiy-pomoschnik-v-vannoy.jpg


Edhe Kleopatra kishte përdorur depilimin me dyllë për të hequr qimet e padëshiruara.

Edhe sot e kësaj dite, shumë femra janë në kërkim të përgjigjes për të hequr qimet nga lëkura e butë e fytyrës. Ekzistojnë mënyra të ndryshme natyrale për zgjedhjen e këtij problemit.

Kohët e fundit, gjithnjë e më shumë femra po përdorin hidrogjen peroksid për të hequr qafe qimet nga fytyra, por dhe nga trupi. Për shumicën është e njohur se hidrogjeni jo vetëm që ndriçon, por vepron edhe si depilues i shkëlqyeshëm.

Nëse te buza e sipërme, te mjekra dhe në faqe që shkaktojnë nervozizëm, ndihmon hidrogjeni.
Asgjë nuk është e komplikuar: thjesht lyeni një leckë pambuku në 3 për qind tretje të hidrogjenit (shitet në të gjitha barnatoret) dhe nga pesë minuta në ditë butësisht të kaloni sipër vendeve problematike. Për disa ditë, qimet do të zbardhen, e më pas edhe do të zhduken.
thealbanian
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Hiqini qimet përgjithmonë vetëm me hidrogjen, efektet janë të pabesueshme

Barnatoret


Kaq mjafton!
 
Top