Gjyste Vulaj: Ma kalon vetëm Afërdita...

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
main_gjyste.jpg


Të gjithë do bëhen kureshtarë se në ç’drejtim ia kalon Afërdita Dreshaj këngëtares Gjyste Vulaj, sepse në muzikë jo e jo, kjo është e sigurt, të paktën edhe duke hedhur një vështrim të përciptë në koncertet e këngëtares ekstravagante (që janë përherë plot)!

Në këtë rast, pra, bëhet fjalë vetëm për gjatësinë e trupit. Po, po, për gjatësinë! Dihet që si një modele me përmasa shumë afër ideales, Afërdita - e fejuara e Shpat Kasapit - është një prej femrave që shquhet jo vetëm për bukurinë, por edhe për shtatlartësinë, rreth 1.82 cm, shkruan gazeta Standard.

Ndërkohë, Gjystja nuk ka dashur të tregojë gjatësinë në cm, por ka thënë vetëm se në skenën muzikore ia kalon Afërdita. “I kam ngjarë nënës dhe dajës, po ashtu edhe xhaxhait”, ka pohuar “mamaja seksi”, kur është pyetur nëse gjatësia e saj është biologjike. Në fakt, Gjystja nuk shquhet aq shumë për gjatësinë sa për format e bollshme trupore, sidomos për gjoksin, për të cilin së fundi është thënë se e ka rregulluar përmes kirurgjisë plastike.///ekonomsiti.info

1219643801-Gjyste-Vulaj.jpg

images


images


S3Zg8RclpkNWbWde5QMaeRF_2pSZO3l5G0RpX-DvdrmcGSjNg6.jpg

thumbnail.php
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Gjyste Vulaj: Ma kalon vetëm Afërdita...

Forcaaa Gjyste jepi bre burrneshe :D LOL
 

gocqejfi

Anëtar i ri
Pe: Gjyste Vulaj: Ma kalon vetëm Afërdita...

Gjyste Vulaj je e papame,te gjithe duan te jene te bukura si ty,ndersa ti thua ma kalon Aferdita?
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Gjyste Vulaj: Ma kalon vetëm Afërdita...

Gjyste Vulaj je e papame,te gjithe duan te jene te bukura si ty,ndersa ti thua ma kalon Aferdita?

Gjystja e papame :D?
 
Top