Gjirokastër, përfundon numërimi, e majta merr 4 mandate

WxP

Staf në FV.AL
Urimet më të mira deputetëve të qarkut të Vlorës duke shpresuar se do ta përfaqësojnë dhe do t’i shërbejnë sa më mire qarkut tonë”, shkruhet në deklaratë.
Këtu, Partia Socialiste merr 3 mandate, ndërsa LSI-ja merr 1 mandat, të cilin e fiton nga e djathta, duke lënë Spiro Kserën jashtë parlamentit të ri.
Qarku Gjirokastër, ndarja e mandateve:
PS 3 mandate
Arben Ahmetaj
Erion Veliaj
Anastas Angjeli
LSI 1 mandat
Vangjel Tavo
PD 1 mandat
Genc Ruli
/Shekulli Online/Përgatiti: E.D/
 

Attachments

 • 000.jpg
  000.jpg
  50.3 KB · Shikime: 89
Titulli: Gjirokastër, përfundon numërimi, e majta merr 4 mandate

valla kjoo po me duket si parodi
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top