• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjirokastër, gruaja vret me thikë bashkëshortin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Gjirokastrës.

Gruaja ka vrarë bashkëshortin e vet me një thikë guzhine.

62-vjeçarja Vitori Mema qëlloi bashkëshortin e saj Flamur Mema 66-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00 në lagjen “18 shtatori” dhe mendohet se ka ndodhur për motive banale.

Flamur Mema është transportuar me urgjencë në spital por ka humbur jetën gjatë rrugës.

Policia ka arrestuar autoren e vrasjes dhe po heton për rrethanat e saj.

mapo
 
Titulli: Gjirokastër, gruaja vret me thikë bashkëshortin

Stop dhunes ndaj burrave :(
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Gjirokastër, gruaja vret me thikë bashkëshortin

ncncnc ne kete moshe te ken konflikte tilla kjo eshte mjerim.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Gjirokastër, gruaja vret me thikë bashkëshortin

Sa gjynah.... më vjen keq rasti. Eshte ber frikë me jetu me dikend sot.... si ndryshon gjendja papritur.

Kur len mendja thojnë, gjithqka eshte e mundur... 
Redaktimi i fundit:

dangerous

Anëtar
Titulli: Gjirokastër, gruaja vret me thikë bashkëshortin

I gjori ...

Mos e rendo nje gru se nuk e din ca do te gjeje .
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Gjirokastër, gruaja vret me thikë bashkëshortin

I gjori ...

Mos e rendo nje gru se nuk e din ca do te gjeje .

pse i gjori kjo nuk eshte dhune te lutem.. dhune tek shqiptaret nuk ka :vape:
 

Marla

In God We Trust!
Titulli: Gjirokastër, gruaja vret me thikë bashkëshortin

Ne fakt mos lendo askend se nuk i dihet cte ndodh... a vjen nga Zoti a nga njeriu pak rendesi ka.Rendesi ka mos bej keq qe mos te te bejne...
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Gjirokastër, gruaja vret me thikë bashkëshortin

Kan shume halle njerezit,ama ka dhe shume fenomene sociale ne Shqiperi qe vijn per shkak te nje grup njerezish qe len vendin ne mjerim!

REVOLUTION! (Paris 1789)
 
Titulli: Gjirokastër, gruaja vret me thikë bashkëshortin

Vrau burrin me thikë, e dyshuara: Ishte i padisiplinuar

Rreth orës 21:00 të mbrëmjes së pardjeshme, një 66-vjeçar është goditur për vdekje me thikë nga bashkëshortja e tij 62 vjeçe.

Mësohet se viktima Flamur Meni ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Ndërkohë policia ka arrestuar 62-vjeçaren Dituri Meni si autore e dyshuar e ngjarjes.

Një konflikt për motive të dobëta ka qenë shkaku i këtij krimi në familjen Meni, e cila banon në lagjen “18 Shtatori” në Gjirokastër. 62-vjeçarja është shoqëruar mbrëmjen e djeshme në ambientet e policisë së Gjirokastrës, si e dyshuar për vrasjen e bashkëshortit të saj, deri në zbardhjen e ngjarjes.

Policia është duke zhvilluar hetimet dhe ekspertizën përkatëse për të verifikuar nëse ka qenë 62-vjeçarja ajo që ka kryer krimin apo ndonjë person i tretë. Ndërkohë që nga Tirana është nisur edhe një grup ekspertësh, të cilët do të bëjnë edhe ekzaminimin e trupit të viktimës.

اifti Meni jetonte bashkë me djalin e tyre, i cili nga hetimet paraprake rezulton se nuk ka qenë në banesë në momentin kur dy prindërit e tij dyshohet se janë konfliktuar për shkaqe banale, çka ka sjellë edhe përdorimin e thikës nga ana e gruas.

62-vjeçarja Dituri Meni ka pranuar në ambientet e policisë se ka qenë pikërisht ajo që ka goditur burrin me thikë në kraharor pas disa debateve që kishin pasur.

Sipas saj, shkak i debatit ka qenë disiplinimi i burrit në raport me familjen. Viktima ishte kthyer nga Greqia para pak kohësh dhe sipas 62-vjeçares, ai nuk ishte i rregullt kundrejt familjes, duke u kthyer vonë në shtëpi.
mapo
 

DeliriumMind

We have tomorrows for a reason ⭐
Titulli: Gjirokastër, gruaja vret me thikë bashkëshortin

Imagjino cfare shock per djalin...
Nese karakteret nuk perputhen, nese ka problema te tilla dhe sdon te kalosh me jeten me dike LEJEEE!
Tani ka ndrryshu icik dhe ky mentaliteti jon... pse duhet te arrish deri ne vrasje
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Gjirokastër, gruaja vret me thikë bashkëshortin

Shum mir ja ka ba i lumshin durt.
 
Top