Gjeni anetarin!

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Kalamojaaaaaaa erdha una ne nje loje tjeter!

Okay. Loja funksiono keshtu.
Anetari siper do postoje 1 foto apo gif dhe ai qe vjen poshte do e gjeje per ke behet fjale?! pervec fotos jepni dhe ndonje detaj tjeter me shkrim qe ta lidhim me foton.
Po e nis une.
Une sot pashe kte gifin ne fakt dhe mu kujtuan nja 2 anetar qe u shkonte, po fiiiks fare.
Ndihma: Sidomos kete jave qe na kane bere te presim damaret! (ua thash troc tani). Cilet jane?!?!?!?!?!?!?!

giphy.gif

Kush ta gjeje do postoje per ndonje anetar tjeter.

p.s. Une do ju lutesha qe fotot apo gif-et te jene te zgjedhura per cdo moshe, mos na bini foto +18 ju lutem qe ta klikojme me rehat temen ^_^
 

Attachments

 • giphy.gif
  giphy.gif
  1.8 MB · Shikime: 0
 • giphy.gif
  giphy.gif
  1.8 MB · Shikime: 0
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Kalamojaaaaaaa erdha unaaaaaa. Me nje loje tjeteeeeeer!

Okay. lojka funskiono keshtu.
Anetari siper do postoje 1 foto apo gif dhe ai qe vjen poshte do e gjeje per ke behet fjale?! pervec fotos jepni dhe ndonje detaj tjeter me shkrim qe ta lidhim me foton.
Po e nis une.
Une sot pashe kte gifin ne fakt dhe mu kujtuan nja 2 anetar qe u shkonte, po fiiiks fare.
Ndihma: Sidomos kete jave qe na kane bere te presim damaret! (ua thash troc tani). Cilet jane?!?!?!?!?!?!?!

giphy.gif

Kush ta gjeje do postoje per ndonje anetar tjeter.

p.s. Une do ju lutesha qe fotot apo gif-et te jene te zgjedhura per cdo moshe, mos na bini foto +18 ju lutem qe ta klikojme me rehat temen ^_^
@NeVertiti & @Element lol
 

Attachments

 • giphy.gif
  giphy.gif
  1.8 MB · Shikime: 0
 • giphy.gif
  giphy.gif
  1.8 MB · Shikime: 0

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Si perfundim u gjet?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Ca fitova? Lol
 
Kalamojaaaaaaa erdha unaaaaaa. Me nje loje tjeteeeeeer!

Okay. lojka funskiono keshtu.
Anetari siper do postoje 1 foto apo gif dhe ai qe vjen poshte do e gjeje per ke behet fjale?! pervec fotos jepni dhe ndonje detaj tjeter me shkrim qe ta lidhim me foton.
Po e nis une.
Une sot pashe kte gifin ne fakt dhe mu kujtuan nja 2 anetar qe u shkonte, po fiiiks fare.
Ndihma: Sidomos kete jave qe na kane bere te presim damaret! (ua thash troc tani). Cilet jane?!?!?!?!?!?!?!

giphy.gif

Kush ta gjeje do postoje per ndonje anetar tjeter.

p.s. Une do ju lutesha qe fotot apo gif-et te jene te zgjedhura per cdo moshe, mos na bini foto +18 ju lutem qe ta klikojme me rehat temen ^_^

Nga mosha dhe floket ndoshta kitrra ?

Dimer vere kurrizin nxjerr?


1579604787033.jpeg
 

Attachments

 • giphy.gif
  giphy.gif
  1.8 MB · Shikime: 0
 • giphy.gif
  giphy.gif
  1.8 MB · Shikime: 0

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Ca fitova? lol
hic, radhen per te sjelle ti 1 anetar tjeter tani me foto ose gif dhe me 1 fjali ndihmese qe ta gjejme ne:)
 
 • Më pëlqen
Reactions: NGU

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues

Attachments

 • u9o.gif
  u9o.gif
  29.5 MB · Shikime: 0
 • u9o.gif
  u9o.gif
  29.5 MB · Shikime: 0
Top