Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Ishte per vajza per te pare sa te shkathta e kemi po hic se gjeti asnjera.
Ja o popull kush eshte pergjigja tani eshte:
Kush eshte me shemtuara nga ju te treja le te me vrasi.Asnjera nga ato nuk e beri se nuk donte te te pranonte qe ishte e shemtuar.


skam qen une aty roje ate note se do e kishte pa ky bukuroshi do kalonte apo do vdiste
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
skam qen une aty roje ate note se do e kishte pa ky bukuroshi do kalonte apo do vdiste

Kur te kem nje tjeter si keto do e shkruaj kur ti te jesh roje keshtuqe ta vrasesh:kercim:
 

Kelly

Antar Aktiv
Ashensori.

Njeri banon ne katin e njezet te nje pallati. Ne mengjez, del nga shtepia, therret ashensorin ne katin e tij, zbret dhe shkon e punon. Kur kthehet per ne shtepi, therret ashensorin nga kati i pare, zbret ne katin e peste, pastaj i ben katet qe i kane mbetur ne kembe. Nuk e ben kastile dhe ashensori funksionon shume mire.

Si eshte e mundur?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Kelly.......Mendoj se arsyeja qe ky njeri ben kete veprim eshte sepse eshte xhuxh :D
Dmth nuk shtyp dot butonin 20 te ashensorit kur kthehet nga puna per ne shtepi :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Eshte nje shport me 12 veze, dhe jane 12 femije. Cdo femije merr nje veze, e megjithate ne shporte mbetet nje veze. Perse??? :D
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Eshte nje shport me 12 veze, dhe jane 12 femije. Cdo femije merr nje veze, e megjithate ne shporte mbetet nje veze. Perse??? :D

Mos mbetet veza qe i takon femijes qe mban shporten , se nuk shoh zgjidhje tjeter.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Mos mbetet veza qe i takon femijes qe mban shporten , se nuk shoh zgjidhje tjeter.

Po he pra ku ishe ti....se me mori malli per ty ketu :D

e gjete vangjel :p
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

nje femer te mullari hengri 7 rrotulla magjari,
erdh nje tjeter hengri 3 ma teper.

sa rrotulla hengren te dyja femrat?

lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

nje femer te mullari hengri 7 rrotulla magjari,
erdh nje tjeter hengri 3 ma teper.

sa rrotulla hengren te dyja femrat?

lol

ty te hengren te dyja femrat :p
Ore Burrelsi ca eshte magjari se nuk e di :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Duhet te jete gomari :D

magjari eshte gomari ??? :D

O ju hengert gomari juve ishalla..meshkuj te paskrupuj LOL

e gjeta gjeeagjezen e Burrelsit une :p...vazhdoni me nje tjeter.:automatik:
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.Po he pra ku ishe ti....se me mori malli per ty ketu :D

e gjete vangjel :p
LOL e dija kte :p po mendova qe e kam gabim e nuk e thash
msgplusimg1374.png

nje femer te mullari hengri 7 rrotulla magjari,
erdh nje tjeter hengri 3 ma teper.

sa rrotulla hengren te dyja femrat?

lol
17 Rrotulla të dyja femrat :p
msgplusimg1374.png
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Do me pelqente te rihapja kete teme qe paska kohe qe nuk eshte pare :)

Nje burre i vetem do zbraste nje domixhan me vere ne 21 dite, nese pi edhe gruaja e tij bashk me te, do ta zbrasnin ne 14 dite.

Ne sa dite do ta zbraste gruaja domixhanin nese do pinte e vetme?
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

sjam i ksaj fushe po kalojm ne tem tjeter :p:p:p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

hahahahah po mundohu pak :p.....as un jo sjam e kesaj fushe (me mire do shkruaja 3 faqe plot me tema te ndryshme ose psikologjike sesa keto :p)....mi kan then para ca kohesh e thash tua thosha edhe juve.:)
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

hahahahah po mundohu pak :p.....as un jo sjam e kesaj fushe (me mire do shkruaja 3 faqe plot me tema te ndryshme ose psikologjike sesa keto :p)....mi kan then para ca kohesh e thash tua thosha edhe juve.:)

Ti mir bere qe e solle dhe ktu lol por mua me ke per nga ajo tema e barsaletave jhahahahahahahahahaha atje po qe jam i asaj fushe hahahahhahaha LOL LOL LOL LOL LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Do me pelqente te rihapja kete teme qe paska kohe qe nuk eshte pare :)

Nje burre i vetem do zbraste nje domixhan me vere ne 21 dite, nese pi edhe gruaja e tij bashk me te, do ta zbrasnin ne 14 dite.

Ne sa dite do ta zbraste gruaja domixhanin nese do pinte e vetme?

ne 28 dite
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Jo Hostel :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

do e zbrazte do e zbrazte po ne kohen dyfish te burrit :) pra 42 ....o nuk e pim vu e vu si puna e budallait :p LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

do e zbrazte do e zbrazte po ne kohen dyfish te burrit :) pra 42 ....o nuk e pim vu e vu si puna e budallait :p LOL

Une thashe nuk e zbar duke menduar qe burri eshte kavalier dhe i vjen keq te coj dem tere ate vere,pastaj per 42 dite vera behet uthull keshtuqe ajo nuk pi vere
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Pe: Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

Une thashe nuk e zbar duke menduar qe burri eshte kavalier dhe i vjen keq te coj dem tere ate vere,pastaj per 42 dite vera behet uthull keshtuqe ajo nuk pi vere

e hedh ne sallate dhe e pi :p ke inat LOL
 
Top