• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjeagjeza

xhulio30

Anëtar i Nderuar
....a mund tagjeni ???
....ne toke s'eshte fare,hena e ka nga pas,i gjori xha I liaz qe se ka as para e as pas...
c'fare eshte..???:kercim:
 

xhulio30

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeagjeza

......vjen ...xhvishet ...vishet....hypen ...e fut ...e tund e shkund......e nxjerr......zbret ...xhvishet ....vishet ..merr 5000 lekshin ...e iken.....a mund ta gjeni se cfar eshte ?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeagjeza

qyqa babi im ahahha LOL.....se ai vjen xhvishet, vesh rrobat e shpis fut duart ne xhep i tund i shkund e thote e sheh skam gje vetem nje 5000 me ka ngel LOL
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Gjeagjeza

Gishti im te vrima jote
Buza ime ke buza jote :p
 

xhulio30

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeagjeza

qyqa babi im ahahha LOL.....se ai vjen xhvishet, vesh rrobat e shpis fut duart ne xhep i tund i shkund e thote e sheh skam gje vetem nje 5000 me ka ngel LOL

...hahahahaha....bella ..mos e ''akuzo'' babin.....je larg.....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pe: Gjeagjeza

Tre i kam qe mos i paca,
Nje ta vença,
Dy ti varça?

Shih, shih kjo dreqja veq te unaza e vethet i rri mendja :lol:

Fillon me P e mbaron me I
thuajse gjithmone eshte i teri i zi
:pP:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Gjeagjeza

pusi ......:pP:

Jo moj jo nuk eshte pusi :qesh:

Fillon me P e mbaron me I
thuajse gjithmone eshte i teri i zi
:pP:


 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Gjeagjeza

prifti ..LOL

E Gjith Brenda Koken Jasht?


GOZHDA :top:

Une do veje dy gjeegjeza

1. Hapi kembet e futi dhembet? :lol:
2. Fillon me K mbaron me I te gjithe femrat e kan lakmi? :pLOL
 
Redaktimi i fundit:

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Gjeagjeza

-Nese nuk eshte prifti-pinguini :p
-Banane
-Kremi (per ty lyer) e qellova ndonje :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeagjeza

Hard_Style e ka te madh
Ylli e ka te vogel
kitrra e ka pak me te madh se BeniT :D

Atehere cfare eshte kjo gje?? :)
 
Redaktimi i fundit:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Gjeagjeza

Koken ne dhe e kembet ne qiell....
 
Titulli: Gjeagjeza

Ne dhome jane 2 baballar dhe 2 femije ,sa persona jane ne dhome?
 

Albanian27

Anëtar i ri
Titulli: Gjeagjeza

Tundet e skeputet Ne Vrime Te Gruas Futet :)
 

Albanian27

Anëtar i ri
Titulli: Gjeagjeza

Ne nje peme plot me fiq,hipen dy hajdute hengren e sa hegren mana sa dardha mbeten?
 
Private conversations
Help Users
    Top