• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gianni De Biasi, në mbështetje të Shqipërisë

Vinjol

Status offline...... KÇK
Pas tërmetit që tronditi Shqipërinë, ku 51 persona humbën jetën dhe qindra të tjerë mbetën të lënduar, sensibilizimi dhe ndihma ka qenë e madhe nga njerëz të njohur të ekranit, por jo vetëm.


Edhe ish-tranjeri i kombëtares, Gianni De Biasi ka ofruar mbështetjen e tij për personat e prekur nga tërmeti. Përmes një videomesazhi, De Biasi ka treguar se miqtë e tij “Bici E Solidarieta’ Carovigno” organizojnë në datë 14 Dhjetor një takim bamirësie në mbështetje të personave të prekur nga tërmeti. Ai bën thirrje që pjesëmarrja të jetë e lartë, që edhe kontributi të jetë më i madh.
“Përshëndetje të gjithëve! Miqtë e mi të “Bici E Solidarieta’ Carovigno” organizojnë të shtunën, më 14 Dhjetor, një takim bamirësie në favor të njerëzve të goditur nga tërmeti në Shqipëri. Ju ftoj të merrni pjesë sa më shumë, për të dhënë edhe ne kontributin tonë. Edhe një herë faleminderit. Forca Shqipëri!”/tvklan.al
 
Top