Gaga e vendosur të mposhtë Beyoncen në VMA

E3

Anëtar i Nderuar
V.I.P

Lady GaGa është e ‘ngazëllyer’ që do të luftojë me Beyonce në MTV Video Music Awards këtë sezon, dhe është e vendosur t’ia marrë çmimin krijueses së hitit “Crazy in Love”.

Dy yjet e muzikës pop kanë marrë plot nëntë nominime secila dhe do të garojnë për ‘videon e vitit’ dhe çmimin ‘videoja më e mirë-femër’ në ngjarjen e 13 shtatorit që do të zhvillohet në New York.

“Jam e ngazëllyer! Nuk mund të besoj. Jam e gëzuar që do të jem në shoqëri të Beyonce, dhe nuk mund të pres të shkoj në shou dhe shpresoj të shkelmoj ca b...”, ka thënë Gaga.

Lady GaGa dhe Beyonce do të kenë përballë Katy Perry-n, Kelly Clarkson, Pink dhe Taylor Swift në kategorinë e videos më të mirë të femrave dhe do të përballen me Eminem, Britney Spears dhe Kanye West për çmimin ‘videoja e vitit’.
*telegrafi*
 

Attachments

  • f.0812164750973_m.jpg
    f.0812164750973_m.jpg
    24.6 KB · Shikime: 12
Top