Fundi i botes apo mrekulli?

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Hetuesit e rasteve paranormale e kanë siguruar një video, në të cilën duket se si portreti i Jezu Krishtit i hap sytë dhe shikon për pak kohë, dhe më pas i mbyll sërish.
Më shumë se 20 proftërinj, skulptorë, redaktorë dhe ekspertë të efekteve speciale kanë mbetur të tronditur, shkruan Dailystar.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në një kishë në shtetin Coahuila de Zaragoza të Meksikës. Menaxheri i faqes së kishës dhe eksperti i aktivitetit paranormal, Ivan Escamilla, ka deklaruar se videoja është e vërtetë, raporton Mirror, transmeton Klan Kosova.Pashe kete video (qe thuhet se eshte e vertete) , si mendoni ju?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Fundi i botes apo mrekulli?

Fundi i botes jo, se ka ca shenja tjera te medha qe paralajmerojne fundit.(sipas fese) Sa per statujen, s'ja kam iden. Por vidioja nuk me mrekulloi dhe as nuk me frikesoi.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fundi i botes apo mrekulli?

Fundi i botes jo, se ka ca shenja tjera te medha qe paralajmerojne fundit.(sipas fese) Sa per statujen, s'ja kam iden. Por vidioja nuk me mrekulloi dhe as nuk me frikesoi.

po c'ndjesi te dha?? Apo tu duk kshu si normal thing ?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Fundi i botes apo mrekulli?

A ka pas femra ne ate moment ne kishe? Thash mos i ka ngel naj marak lol
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Fundi i botes apo mrekulli?

po c'ndjesi te dha?? Apo tu duk kshu si normal thing ?

Ndoshta s'e besova thu? E di qe thuhet se eshte histori e vertet, por s'nuk. Nuk gjej arsye dmth te jete mrekulli apo e vertet. S'e di!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fundi i botes apo mrekulli?

Ndoshta s'e besova thu? E di qe thuhet se eshte histori e vertet, por s'nuk. Nuk gjej arsye dmth te jete mrekulli apo e vertet. S'e di!

po mire o dakort nese se beson....por thuaj ate qe mendon

inskenim apo fotoshopim....he e uruar lol
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Fundi i botes apo mrekulli?

Pse e nderpresin videon?

Mua mu duk me shume e sajuar per vete faktin se video levizte sa ne nje ane e ne nje tjeter dhe pastaj bente zum mbi ikonen e Krishtit, sikur ishte ne pritje te castit te duhur...Sdi,jane degjuar e me pare te tilla raste neper kisha te ndryshme ne bote edhe ketu,por besoj se eshte thjeshte nje mashtrim..!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Fundi i botes apo mrekulli?

po mire o dakort nese se beson....por thuaj ate qe mendon

inskenim apo fotoshopim....he e uruar lol

Po ate qe mendova thash. Nuk them eshte e sajuar pa qene e sigurt. Nese e ke filmuar ti apo dikush qe e besoj e thote qe eshte e vertet ta zeme, nuk them e sajuar, thjesht s'di ti jap shpjegim, :D Por teksa e shikoja u mundoja te gjeja ndonje arsye pse mund te jete e vertet, dhe s'nuk. Te provoj dicka?(psh per besimtaret) Jo s'besoj.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fundi i botes apo mrekulli?

Meksika eshte vend pak i cuditshem per sa i perket ketyre gjerave.
Kane shume tip fantazie me keto te jetes se pertejme,magjit e kshu zhanerash.(me ckam lexuar ,ndoshta e gaboj)
Me kujton pak Elbasanin ne Shqiperi.
Nuk besoj ne te tilla gjera.
Dhe aq me shume ne te tilla vidio.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fundi i botes apo mrekulli?

Po ate qe mendova thash. Nuk them eshte e sajuar pa qene e sigurt. Nese e ke filmuar ti apo dikush qe e besoj e thote qe eshte e vertet ta zeme, nuk them e sajuar, thjesht s'di ti jap shpjegim, :D Por teksa e shikoja u mundoja te gjeja ndonje arsye pse mund te jete e vertet, dhe s'nuk. Te provoj dicka?(psh per besimtaret) Jo s'besoj.

eeee isha une ne meksike lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Fundi i botes apo mrekulli?

Po sipas eksperteve paranormal...po hajde thuji ktyre qe ishin ne meksike :p

Nga besimtaret qe ishin prezent dhe e kishin vene re, e normale perballe nje fakti te tille qe edhe beson

Une realisht sdi cte them, sepse rastet , video foto kur jane disa momente kulminante dhe ti je pikerisht aty..duke e ruajtur ate gje sikur nuk shkon
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fundi i botes apo mrekulli?

Nga besimtaret qe ishin prezent dhe e kishin vene re, e normale perballe nje fakti te tille qe edhe beson

Une realisht sdi cte them, sepse rastet , video foto kur jane disa momente kulminante dhe ti je pikerisht aty..duke e ruajtur ate gje sikur nuk shkon

mund te jete edhe rast i perseritur, ose i ribere....ai i hapi i mbylli dy here, tashi teori ka plot
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Fundi i botes apo mrekulli?

Sbesoj se esht e vertet kjo gje.
Kush ka vdekur,sesht ringjallur me as Jezu Krishti e as Profeti.
Un sju besoj ktyre gjerave.
 
Top