• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fotot më të bukura të lindjeve

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit


Shoqata Ndërkombëtare e Fotografëve Profesionistë të Lindjes ka publikuar fituesit e konkursit Fotoja e Vitit 2015.
Fituesit janë përzgjedhur me sistem pikësh dhe janë gjykuar mbi teknikën e përdorur dhe emocionin që kanë përçuar me fotografinë e tyre konkurruese.

Fituesja për këtë vit është fotografja Nichole Hanna, e cila ka kapur momentin kur një nëne i jepet në dorë për herë të parë foshnja e saj.


/ Top Channel

 
Top