Formoni fjali me fjalen e fundit!

Narta

Antarë i Respektuar
Ke menduar ndonjehere se cdo veprim sot do te ndjek neser!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E nesermja eshte nje dite e re,nje buzeqeshje e re,nje hap i ri.
 

Narta

Antarë i Respektuar
I ri eshte gjithmone ai qe vitet i llogarit numra!
 

Lauri

Anunnak
Numri më i çuditshëm në makrokozmo nuk është infinit..por vetëm një
 

Narta

Antarë i Respektuar
Një herë në jetë të paktën bëhu i sinqertë!
 

Narta

Antarë i Respektuar
Dobesi eshte shkelja e sinqeritetit te dikujt dhe te tillet kerkojne te nxjerresh bishen ne skene, mbase eshte e vetmja gjuhe qe kuptojne!
 

Narta

Antarë i Respektuar
Zë i mekur dhe i pafajshem ndegjohej ate moment!
 

Narta

Antarë i Respektuar
Lehte eshte te marresh vendime te huaja, por kur kthehesh kah vetja kupton qe eshte gjeja me e veshtire!
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Gjeja me e veshtire ne jet eshte te besosh dhe pse deshira per ta ndjere eshte aq e madhe.
 

Narta

Antarë i Respektuar
E madhe eshte deshira per te besuar por zhgenjimi ne fund eshte trondites!
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Eshte trondites fakti, te duash me shume se veten, njerez qe ta bejne varrin ne te gjitha menyrat!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ti dhe bota jote abstrakte, e cila deshifrohet gjithnje ne nje erresire, ku drita e shikimit eshte e dobet.
 

Narta

Antarë i Respektuar
Dobët ka përfaqësuar Juventusi këtë sezon, shpresojmë sonte për një fitore!
 
Fitore eshte per neve kalimi i kohes ne aktivitete te dobisheme si nga aspekti shpiretore, intelektual dhe ai shendetesore.
 

Narta

Antarë i Respektuar
Shëndeti është pika kryesore e çdo njërit, mirëpo aktivitetet fizike sjellin mjaft përfitime në shëndet.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Njeriu eshte nje qenie e brishte,fleksibel dhe i etur per paqen e shpirtit dhe te trupit.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Njeriu eshte nje qenie e brishte,fleksibel dhe i etur per paqen e shpirtit dhe te trupit.
Une po mendoja te kunderten ... njeriu eshte kafshe e zbutur nga evoluimi dhe e ka te veshtire te heqe dore nga instiktet e tij . As nga perkedhelja e te zotit , po as nga varesia e zinxhirit 😁
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Une po mendoja te kunderten ... njeriu eshte kafshe e zbutur nga evoluimi dhe e ka te veshtire te heqe dore nga instiktet e tij . As nga perkedhelja e te zotit , po as nga varesia e zinxhirit 😁
ah kur don te behesh filozof ti,ikin kotelet e lagjes vrap ahahhahahahaha.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
ah kur don te behesh filozof ti,ikin kotelet e lagjes vrap ahahhahahahaha.
He se presim dimer te ftohte agapi ... do i mbledh pas oxhakut , do pi kafen turke dhe rakine qe do me sjellesh ti dhe do u jap keshilla per jeten . Si te mjaullijne ne heshtje dhe te mos bezdisin te tjeret me gerrhitje dhe efekti qe kane keto sjellje per te gjetur personin ideal 😁😜
 
Top