Formoni fjali me fjalen e fundit!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Cdo kush ka rruget e jetes se ti,te cilat jane te papershkrueshme per dike tjeter.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Shume here ishte munduar ti shpjegonte ,te pa shpjegueshmen per ate.
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Sakrifikoj cdo gje per femijet e mije.
 

Narta

Antarë i Respektuar
"""Femijte e mije""", zavendesojne cdo njerin, ndera ato nuk i zavendson asnje!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Castet rreshkisnin si bulezime uji mbi nje gjethe pranvere...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Shelet dukeshin si piktura abstrakte me mendjen e saj te cuditshme. :p
 

Narta

Antarë i Respektuar
Te cuditshem jane njerezit. I varferi dhuron miresi e gjithcka, ndersa i pasuri ndihet i pa ngopur dhe nuk fal as edhe nje buzeqeshje!
 

Narta

Antarë i Respektuar
Vemendja eshte dhurata me e madhe qe mund ti besh njeriut, bashk me kohen dhe sinqeritetin!
 

Narta

Antarë i Respektuar
Shoqeria eshte e shenjte!
 

Narta

Antarë i Respektuar
Rreth nesh nuk rrotullohet gjithcka!
 

Narta

Antarë i Respektuar
Merzi me jep dhe kjo sjellja jote me perkufizimet ne te menduarit dhe shprehurit e lire!
 

Narta

Antarë i Respektuar
Italiane ska ketu, por vetem shqipetare! 😜
 

Narta

Antarë i Respektuar
Kurr sdo e harroje ate ndjenje te keqe qe pashe ne shpirtin tend te paster!
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Pastertine e shpirtit te kujtdo prej nesh e njohin vetem ata/o qe depertojne pertej germave.
 
Top