Florian Marku nuk zhgënjen, mund kundërshtarin në pak sekonda dhe bën thirrje: Dua një boksier më të fortë

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Shiko fotografinë 65e5b0561b3ef131563c53c8b1f81e02.mp4Kanë mjaftuar 54 sekonda për boksierin shqiptar, Florian Marku për të triumfuar në ndeshjen ndaj Dilan Moran, të mbajtur në MançesterArena.
Marku, në sekondat e para goditi fort kundërshtarin, duke bërë që arbitri të mbyllë sfidën më shpejt se ç’ishte parashikuar.

Një triumf i arritur me Knock Out teknik dhe me shumë meritë.

Panoramasport.al
 
Ky ishte i skilipec
Me bast qe dhe une e mundja ;p
 
Bravo Flori. 👏🇦🇱🔥
 

Konkursi Letërsisë

  • 1-Brenga ime dashuri

    Votat: 7 41.2%
  • 2-Botë e mjerë

    Votat: 4 23.5%
  • 3-Shitësja e farave

    Votat: 6 35.3%
Back
Top