Floket me te gjat ne bot

TIGRI

Anëtar i ri
vajza nga kina ka floket me te gjat ne bot me gjatsi 2m e 42cm
pytje per femrat do kishit qef ti kishit floket kaq te gjata
pytje per djemt a donit qe e dashura juaj te kishte floket kaq te gjata
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Sa gje e shpifur....
Do doja ti kisha te gjata deri tek beli, jo me teper:)
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
deri te fundi i shpines(edhe pse tash i kom pre deri te krahu), aty ku fillon boqa, ma gjat jo..
 

baby-angel

Thpilt
Jo nuk do i doja aq te gjate.Duan shume kohe,produkte dhe kujdes per ti mbajtur te bukur.
Kaq sa i kam mire i kam :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
i kam pas te gjata deri tek fundi kurizit e ishte veshtir ti mirmbaja....kjo me 2 metra e 1/2 floke si ja bente?
 

baby-angel

Thpilt
Besoj e bejne vec per te hyre ne librin e rekordeve, si ai nga India qe i kish thonjte 3 a 5 metra.
Sdi si ia bejne...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
aji nga india kish nja 10 veta qe ja lante floket.....gjithsesi si rendon koka?:(
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
jo ......sa e bezdsishme..........kush i duron aq te gjata...te fshij rrugen un me ato pastaj!
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Floket une te pakten i mbaj aq te gjate sa mund te me pershtaten me gjatesine e trupit :) po dy metra si kjo shoqja kineze jooooooo bllah
 

albgrl

GIRLICIOUS
Absolutisht JO, si dua kaq te gjata.
 

kapetani79

Anëtar i ri
floket me te gjata ne bote i mban nje indian rreth 12 metra te gjata qe i mbeshtjell rreth kokes se tij
 
Top