Fituesit e konkursit te letersise-gusht 2018

jana80

Super Moderator
Themelues
Stina ime

stagioni.jpg


Muaji gusht kishte temen

STINA IME!
Krijimet dhe autoret jane:


1. I dashur Arben, Vvetoni


2. Endrrat gjate nje shtatori sharlatan. Nicktjeter


3. Stina ime ….Dashuri! Monique4. Broshur stinesh. NeVertiti


Firuesi i ketij muaji eshte NeVertiti me krijimin e saj Broshur stinesh!

Vvetoni dhe Nicktjeter mbajn vendin e dyte dhe ne vendin e trete eshte Monique!!
Krijimet ishin vertet shume te bukura
patem nje mashkull qe u memetizua ne nje femer dhe perdori shkronja te nderthurura plot ndjenje, patem personazhet e tomit dhe te brigides qe te fusin ne kontekstin e nje romani anglez te romanticitetit..
lexuat nje copez plot pyetje ku sa filozofi ishte optimizem e thirrje per mos te pare datata per mos te pritur datat pasi dashuria eshte ne cdo akt ne jeten tone..
pastaj lexuat dhe votuat broshurin ku un vura re paqen me vetveten dhe "kontraditen" me ate cfar eshte por vlen ajo qe jemi e ajo cfare ndjejme... eshte ai burimi qe sduhet te leme te shterroj kurre!!

Kerkoj falje per pershkrimin tim te ceket e te pathelluar, sidomos ju qe jeni krijuesit e atyre rrjeshtave, juve qe ishit burimi qe mban kete lume te lulezuar anesh e me uji te kristalte ku na lejoni te hedhim grepat tane per te prekur fundin!!
Faleminderit te gjitheve

tani nje lule per fitesen...

01-Urime-te-perzemerta,medium_large.1498991749.jpg

ju mirepres shkrimet e muajit ne vazhdim!
 

Attachments

  • 39346954_10216752369511737_6347132245173600256_n.jpg
    39346954_10216752369511737_6347132245173600256_n.jpg
    88.8 KB · Shikime: 86
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Ndjehem i zhgenjyer qe ka sjelle shkrim Nicktjeter dhe nuk e kam diktuar :esp::esp:

Urime Neve, i bukur shkrimi :)
 

Passion

Banned
Ndjehem i zhgenjyer qe ka sjelle shkrim Nicktjeter dhe nuk e kam diktuar :esp::esp:

Urime Neve, i bukur shkrimi :)

Po shyqyr qe u be ta njoh njehere une para teje shkrimin e saj. :)

Se njohe se s'ka goditur sikurse di vec ajo.

Nietzche s'pajtohej me Vagner vec se besonte se Vagner u zbut,e filloi te hidhte nota romantizmi ne shkrimet e tij,edhe i'u largua te vertetes (sipas Nietzche).

Thua e Nick ka filluar te zbute shkrimet??? :(
:(
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Neviiii bravo!! cdo dit e permiresohesh ????
 
Top