Fituesi i vitit 2020 per Letersine

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
U mbyll edhe nje vit mes krijimesh e kujtimesh te bukura.
Sic e kemi tradite , fituesi eshte ai krijues qe pergjate vitit ka fituar me shume vendin e pare .

Cili eshte ai?

Ndiqni videon e meposhtme....


Video mundesuar nga @Soulmind

Thx dhe shihemi ne vitin 2021 per krijime e konkurse te reja

ju duam shume
 
Last edited by a moderator:

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Nje bravo te gjithe pjesmarresve ne konkurs.

Urime Moni si gjithmone me e mira! ??
 

sofia

Antarë i Respektuar
Aw sa e bukur. Urime Monique.
Faleminderit te gjithe pjesemarresve per kurajon e treguar per te publikuar copezat e shpirtit tuaj dhe ju falenderoj shume qe me keni ngrohur zemren me krijimet tuaja. Mos ju shterofte kurre kreativiteti?????
 

Baboon

FALEMINDERIT!
U mbyll edhe nje vit mes krijimesh e kujtimesh te bukura.
Sic e kemi tradite , fituesi eshte ai krijues qe pergjate vitit ka fituar me shume vendin e pare .

Cili eshte ai?

Ndiqni videon e meposhtme....


Video mundesuar nga @Soulmind

Thx dhe shihemi ne vitin 2021 per krijime e konkurse te reja

ju duam shume
Shumë bukur urime të gjithë fituesve,
Speciale për ty @Moonlight
Vetëm një korrigjim të vogël nëse mundem më tepër sqarim
Nuk kam fituar unë në korrik por @vajza
?
Sidoqoftë edhe një herët urime të gjithëve edhe për videon ???
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Shumë bukur urime të gjithë fituesve,
Speciale për ty @Moonlight
Vetëm një korrigjim të vogël nëse mundem më tepër sqarim
Nuk kam fituar unë në korrik por @vajza
?
Sidoqoftë edhe një herët urime të gjithëve edhe për videon ???
Jo ska vend per korigjime , ti ke fituar ne korrik po ashtu ishte i mhb :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Urime Mon per cmimin!Dhe bravo per drejtimin e konkursit pergjate gjithe rrugetimit! :)
Si dhe te gjithe fituesve te tjere: Urime!


Por, edhe ne pjesemarrsit qe nuk fituam kete vit prap urime u them! :D
Do na shifni ne 2021 ju neve :p Njashtu!
 
Top