Fituesi i muajit shkurt 2018

jana80

Super Moderator
Themelues
original.gif

Ja erdhi me ne fund dita kur mund te bej publik te gjithe pjesmarrset dhe suprizen e ketij muaj..
Nje krijues i ri per kete teme por qe u pelqye shume nga ne .. nje krijues qe ...

target.jpg

dhe ky eshte KAON!
Bravo !!

krijimet e ketij muaji ishin shume te bukura te gjitha , me poshte lexoni titujt e krijimeve me autoret e secilit krijim!


1.Trendafila te kuq qe nuk u more dot as ere! ----> KAON

2.Endrra e nje nate dimri ----> Soulmind

3.Qendro , mos shko! -----> Monique

4.Dashurise se panjohur. -----> NeVertiti

5.Ti e pritja ime ----> jana80


Ju falenderoj Soulomind, Monique, NeVertiti per krijimet e juaja, per kohen qe vini ne dispozicion, per krijimet qe ndanin me ne dhe per vazhdueshmerine qe keni ne pjesemarrjen tuaj. flm, nje falenderim te vecante per fituesin tone pasi ishte nje suprize e bukur ne krijimtari dhe kjo u vertetua nga votat qe i dhuruat!!

Komentime te kendeshme dhe mos harroni qe une pres krijimet e muajit mars
tema eshte :
" Arome Gruaje"
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
E gezofsh.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Ti kitrre pse e ke braktis penen????

Kete muaj qe vjen mos be gafe te mungosh!

Jo vetem penen por dhe forumin megjithate ne kete muaj qe gjeje pak kohe do sjelle nonje shkronje meq qenke: Arome femre :lov2::lov2:
 

Monique

With or Without u
Jo vetem penen por dhe forumin megjithate ne kete muaj qe gjeje pak kohe do sjelle nonje shkronje meq qenke: Arome femre :lov2::lov2:

Po po juve qe zhdukeni kshu, do ju denojme
Hyrjen ne forum do jua bejme me Abonim 1 mujor , ndryshe ju skadon afati :p

Ehe , arome femre......dhe kete muaj , krijimet duhet te jene te tera vetem nga ju...gjinia delikate !
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Po po juve qe zhdukeni kshu, do ju denojme
Hyrjen ne forum do jua bejme me Abonim 1 mujor , ndryshe ju skadon afati :p

Ehe , arome femre......dhe kete muaj , krijimet duhet te jene te tera vetem nga ju...gjinia delikate !

A ka lirim per pensioner?

Gjinia delikate me shkru per Iron gjinine e??

Pritni, pritni sa t'i leshojme hundet ketej forumit me analizu arome-rat / erezat :gat::gat:
 

Monique

With or Without u
A ka lirim per pensioner?

Gjinia delikate me shkru per Iron gjinine e??

Pritni, pritni sa t'i leshojme hundet ketej forumit me analizu arome-rat / erezat :gat::gat:

Ja po pres ....forca na tregoni sa Al Pacino ka ky forum lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Thu me mbylle syte e me hunde me ju ndjek :fiu::)

Prisni, prisni tregimet ku do gjeni veten :pasqyr: Sa po imagjinoje lufte grash ketej ;)

Jam une, o jam une :p
 

Monique

With or Without u
Thu me mbylle syte e me hunde me ju ndjek :fiu::)

Prisni, prisni tregimet ku do gjeni veten :pasqyr: Sa po imagjinoje lufte grash ketej ;)

Jam une, o jam une :p

Jo jo nuk rrehet kush me lugen bosh me lol
Kshuqe leje luften e femrave , por fillo e recito nder vargje ......me detyrim zbatim kjo
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Jo jo nuk rrehet kush me lugen bosh me lol
Kshuqe leje luften e femrave , por fillo e recito nder vargje ......me detyrim zbatim kjo

E po qe do qendisim noj gje edhe do qendisim po uroje t'ju qendisim bukur :paqe:
 

Didi

C'est la vie.
Jana po del nga vetja keto kohet e fundit, brava. Me pelqeu!


O Kaon, na qeras me na nje birre tani. lol

Urime, urime!
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Jana po del nga vetja keto kohet e fundit, brava. Me pelqeu!


O Kaon, na qeras me na nje birre tani. lol

Urime, urime!

kete ka te bukur letersia dhe shkrimi didi te dergon ne dimensione te ndryshme ndjesore dhe kohore...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kaon shume urime! :)
Rrjeshtat tuaj ishin teper te bukur.
Urojme mos te mungojne krijimet tua ne muajit nevazhdim.
Urime dhe gjithe pjese marresve tjere!
 

KAON

Anëtar Aktiv
Kaon shume urime! :)
Rrjeshtat tuaj ishin teper te bukur.
Urojme mos te mungojne krijimet tua ne muajit nevazhdim.
Urime dhe gjithe pjese marresve tjere!

Faleminderit Nevi,,, ishalla kemi inspirimin e duhur keto dy jave qe vijne...ta djegim fare shpirtin e trazuar hahahahha
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
si fillim sh flm Kaon qeeeee..... mkishe votu mu lol

Urime dhe bravo :)
 
Top