• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

FFK dhe klubet e Superligës do të mbajnë takim të mërkurën

Vajza

💕
Staf në FV.AL
FFK dhe klubet e Superligës do të mbajnë takim të mërkurën
3 orë


Drejtuesit e Federatës së Futbollit të Kosovës do të mbajnë takim të mërkurën me drejtuesit e klubeve të Superligës.
Në këtë takim do të flitet për metodat që do të merren për tu rikthyer futbolli, ku fillimisht pritet të nisin stërvitjet.

Telegrafi ka mësuar se ky takim do të mbahet të mërkurën, ndërsa aty do të flitet për masat që do të merren nga klubet.

Fillimisht FFK ka kërkuar nga IKSHPK dhe Ministria e Shëndetësisë, që t’iu lejohet klubeve që stërvitjet t’i fillojnë më herët, diku kah mesi i muajit maj.
Sipas masave të publikuara, aktivitet sportive pritet të rifillojnë në muajin qershor.

Superliga është ndaluar në mesin e muajit maj, ku janë mbyllur 22 xhiro dhe kanë mbetur edhe 11 për tu zhvilluar. /Telegrafi/
 
Top