• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ferrari F60 2009

Lauri

Anunnak
Formula 1. Ferrari i ri F60 2009

Formula 1 2009 Ferrari F60

Ferrari F60 F1 Présentation

FERRARI F60 DEBUT MUGELLO (ONBOARD)
 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Ferrari F60 2009

e mire si makine enderr e kam dhe enderr do te mbesi 1 xhiro me ket :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ferrari F60 2009

E bukur fare
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ferrari F60 2009

Shum e bukur e gjithashtu e shpejt , por si cdo vit , sezoni i ri do nise me makinen e vjeter e vetem nga mesi apo fundi i vitit tjeter do mbaroi testimin kjo makin e do jet gati per garim ...
 
Top