“Femrat t'u mu ngjit si merimangë, lekt me një anë”/ VIDEO që po thyen rrjetin, plas "gallata" me Bashën

“Femrat t'u mu ngjit si merimangë, lekt me një anë”/ VIDEO që po thyen rrjetin, plas "gallata" me Bashën​

1643471342851.png

Një video që po qarkullon në rrjet dhe ka për subjekt ironie Lulzim Bashën po thyen rrjetin pak orë pasi u publikua nga një faqe memeje në rrjetin social Tik-Tok, sepse përdoren imazhe të ish-kryetarit të PD me tekstin e këngës dhe kjo ka sjellë hiralitet.
Autorët e kësaj video-je kanë zgjedhur këngën hit për momentin e kenduar nga një djalë i vogël dhe po përdoret nga shumë persona per video ne Tik-Tok.

g.shqip
 
Top