Femrat me trupin më të bukur në botë

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
53821.jpg

Gisele Bundchen


Ja lista e femrave me trupin me te bukur qe kemi vendosur nga bota e showbiz-it. Sigurisht që i njihni, i keni pëlqyer dhe vazhdoni t’i pëlqeni. Janë disa prej femrave më të preferuara gjatë 2011-ës dhe me siguri që do të pëlqehen edhe gjatë 2012-ës. Sigurisht që bëhet fjalë për femra të suksesshme, të cilat nuk marrin vetëm komplimente për pamjen e tyre të jashtme, por bëjnë edhe kontrata miliona dollarësh për punën e tyre. Gjithsesi, duke iu drejtuar lexuesve tanë meshkuj, menduam ta fillojmë mirë 2012-ën, duke ju dhënë një shije të mirë nga Hollywoodi. (da.xha/BalkanWeb)


53822.jpg

Eva Mendes Fiksimi jetes time :D

53823.jpg

Rosie Huntington Whiteley

53824.jpg

Karlie Kloss

53825.jpg

Josephine De La Baume

53826.jpg

Lara Stone

53827.jpg

Jessica Alba

53828.jpg

Rihana

53829.jpg

Miranda Kerr

538210.jpg

Gwyneth Paltrow
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Pe: Femrat me trupin më të bukur në botë

un do vendosja Dita von teese si te paren
40 vjece dhe akoma lepin gishtat kur e shef

99962_D0402b_display.gif
dita_von_teese_wonderbra7.jpg

dita-von-teese3.jpg
Dita-von-Teese-sexy--hot--nude--erotic--pinup--sensual--Dita-Von-Teese--Dita--burlesque--beauty--HELEN-MORENITA--siyah-beyaz--Class-Acts--romantic--girls--My-pictures--sensual-&-sexual--underclothes--third--nylons_large.jpg
 

Attachments

 • dita-von-teese3.jpg
  dita-von-teese3.jpg
  129.8 KB · Shikime: 0
 • 99962_D0402b_display.gif
  99962_D0402b_display.gif
  3.6 KB · Shikime: 0

WxP

Antarë i Respektuar
Femrat me trupin më të bukur në botë

Ja lista e femrave me trupin me te bukur qe kemi vendosur nga bota e showbiz-it. Sigurisht që i njihni, i keni pëlqyer dhe vazhdoni t’i pëlqeni. Janë disa prej femrave më të preferuara gjatë 2011-ës dhe me siguri që do të pëlqehen edhe gjatë 2012-ës. Sigurisht që bëhet fjalë për femra të suksesshme, të cilat nuk marrin vetëm komplimente për pamjen e tyre të jashtme, por bëjnë edhe kontrata miliona dollarësh për punën e tyre. Gjithsesi, duke iu drejtuar lexuesve tanë meshkuj, menduam ta fillojmë mirë 2012-ën, duke ju dhënë një shije të mirë nga Hollywoodi. BallkanWeb
 

Attachments

 • 53821.jpg
  53821.jpg
  20.8 KB · Shikime: 15
 • 53822.jpg
  53822.jpg
  15.6 KB · Shikime: 17
 • 53823.jpg
  53823.jpg
  35.8 KB · Shikime: 25
 • 53824.jpg
  53824.jpg
  17.5 KB · Shikime: 13
 • 53825.jpg
  53825.jpg
  19.3 KB · Shikime: 15

WxP

Antarë i Respektuar
Titulli: Femrat me trupin më të bukur në botë

Vazhdojn fotot
 

Attachments

 • 53826.jpg
  53826.jpg
  15.8 KB · Shikime: 16
 • 53827.jpg
  53827.jpg
  28 KB · Shikime: 23
 • 53828.jpg
  53828.jpg
  18.5 KB · Shikime: 19
 • 53829.jpg
  53829.jpg
  13.2 KB · Shikime: 17

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Femrat me trupin më të bukur në botë

O zot o admino se jena dhe beqar mos na ve ne siklet ne kto or te vona :(.Kto qekan endra e cdo mashkulli dhe e cdo femre .Mendoj se kur kalojn kto rruges dhe femrat i studjojn mire nga koka tek kembet .
 
Top