FB, Topalli: Mirënjohje për përgjegjshmërinë me të cilën mbrojtët alternativën,Voten

cent

...Lontano
Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka falenderuar permes nje mesazhi te postuar ne profilin e saj ne Facebook gjithe mbeshtetesit dhe votuesit e PD-se.

“Falenderim dhe mirënjohje për çdo militant, anëtar, simpantizant e votues të Partisë Demokratike!
Faleminderim dhe mirënjohje për mundin, përkushtimin dhe përgjegjshmërinë absolute me të cilën mbrojtët alternativën dhe votën tonë. Me mirënjohje të pafund. Jozefina”- shkruan ajo.

Postimi eshte bere paraditen e sotme ne profilin e kryeparlamentares Topalli.
/Panorama
 
Top