FB, Topalli: Mirënjohje për përgjegjshmërinë me të cilën mbrojtët alternativën,Voten

cent

...Lontano
Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka falenderuar permes nje mesazhi te postuar ne profilin e saj ne Facebook gjithe mbeshtetesit dhe votuesit e PD-se.

“Falenderim dhe mirënjohje për çdo militant, anëtar, simpantizant e votues të Partisë Demokratike!
Faleminderim dhe mirënjohje për mundin, përkushtimin dhe përgjegjshmërinë absolute me të cilën mbrojtët alternativën dhe votën tonë. Me mirënjohje të pafund. Jozefina”- shkruan ajo.

Postimi eshte bere paraditen e sotme ne profilin e kryeparlamentares Topalli.
/Panorama
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top