• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Europa League, barazon Interi fitojnë Totenhemi e Beshiktashi.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tetovë.

Djali 20-vjeçar me inicialet XH.I ka therrur me thikë nënën e tij.

Nëna 54-vjeçare mësohet se është plagosur dhe gjendet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur vetëm për arsyen se prindërit nuk kanë patur para ti japin djalit të tyre 20-vjeçar.

XH.I ka qenë person i njohur për policinë, pasi ka kryer dhe vepra të tjera penale. /albeu.com/
 

Boreas

Advanced
Pe: Tmerr në Tetovë, djali therr nënën pse s'i dha para

E tmerrshme rrite gjarperin te te haje koken i thone kesaj!
 

Quku

Marakli Krapit
Pe: Tmerr në Tetovë, djali therr nënën pse s'i dha para

Naj kumarxhi ose drogaxhi se ndryshe sdo jet
 

cent

...Lontano
Europa League, barazon Interi fitojnë Totenhemi e Beshiktashi

Kriza e Interit vazhdon, këtë herë në Europa League, teksa ka barazuar në Francë ndaj Saint Etienne me rezultatin 1-1. Barazimi nuk i ndërlikon pozitat, pasi kryeson me 8 pikë.

Asteras Tripolis nuk arriti t’i bënte ballë Totenhemit duke humbur 1-2, ndërsa Beshiktashi korri një tjetër fitore ndaj Partizanit të Beogradit 2-1 pas shpartallimit që i bëri në Serbi.

Edhe Zurichu me Borussia Monchengladbach siguruan fitore me vlera në ndeshjet e djeshme.

/Shqiptarja
 
Private conversations
Help Users
    Top