• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Europa League, barazon Interi fitojnë Totenhemi e Beshiktashi

MasteR

I'm offline


This works for all kinds of windows 7 (Ultimate, Professional, Home Basic, Home Premium, Business, Starter).


1. Shkarkojeni Windows 7 activator.

2. Extract ne nje folder.

3. Gjeni Windows_7_Activator.exe dhe klikoni 2 here mbi te.

4.hapet nje dritare e re dhe prisni...

5. mos shtypni asgje vetem prisni restartin.

6. pas restartin Windows 7 is a genuine activate Windows7.
Shkarkojeni

Code:
http://rapidgator.net/file/4dc844ff47c597fb26baeea335023f10/mwgIn.One.Click-MW.rar.html

Ne ju del ndonjeher kjo tabeleShkarkoni

Code:
http://rapidgator.net/file/6ce933d7499cf3aaf54d5491438f766d/Remove.WAT-2.2.6-MW.rar.html
klikoni remove wat

 
Private conversations
Help Users
    Top