Euro 2024

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Jam per Anglin per Spanjollet jo sepse nuk e kane njohure shtetin tim. As per Francezet mire benen qe hupen sepse jane shume shtet racist pro sllav😉
 
Jam per Anglin per Spanjollet jo sepse nuk e kane njohure shtetin tim. As per Francezet mire benen qe hupen sepse jane shume shtet racist pro sllav😉
Te Franca tgjithe afrikan 🤣
 
Edhe 2 ore dhe gati per ndeshjen me interesante te tere gares 😎

Me ngjan qe heren e fundit qe jane ndeshur k’to dy skuadra…nese jam korrekt ka fituar Anglia so its goin to be interesting 😀
 
Ve bast forumin! Anglia finaliste e KE 2024! Po nuk ndodh keshtu s’do quaj me veten anetar forumi! Gjithçka eshte e kurdisur. Çfare si?!!!, do thoni ju ama mbetet te shihet sonte.
 
My cute Xaviiiiii 😍
 
Kane gomari lol
 
Nuk eshte penalty
 
Fuck off
 
E ca penalltie eshte kjo wtf 👀👀👀👀
 
1-1 and completely unfair
 
Foden sallaksi lol
 
Uuuuuuuuu
 
woooow çfarë po ndodhe
 
Foden sallaksi lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Konkursi Letërsisë

  • 1-Brenga ime dashuri

    Votat: 7 41.2%
  • 2-Botë e mjerë

    Votat: 4 23.5%
  • 3-Shitësja e farave

    Votat: 6 35.3%
Back
Top