Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Malsi

Anëtar i Nderuar
encainsta.jpg
Sikur të mos mjaftonte video me dredhjen e të pasmeve që sot bëri xhiron e ëeb-it, këngëtarja Enca Haxhia vazhdon të provokojë edhe pas ditëlindjes. Tashmë si një 20 vjeçare, ajo sjell për ndjekësit e Instagramit foto intime nga shtrati. E veshur me një këmishë nate seksi, Enca mban midis këmbëve një shampanjë gjigande. Natyrshëm lind pyetja: Kush mund të jetë personi që ka kapur këtë moment, që do të shtohet në albumin e larmishëm me foto e video të përvjetorit të 20' të këngëtares...

lapsi.al
 

Monique

With or Without u
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Malso perben lajm kjo?...apo gje e bjer :p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Kjo enca eshte nje derro grua kur e sheh nga afer saqe heren e pare qe e pash doja ta pyesja ,mami ences je ti ? :p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Malso perben lajm kjo?...apo gje e bjer :p

Lajm mo eshte :p Pse te duket e lehte shampanja mes kembeve ty ? Se kjo e ka mbajt dhe si ters se e ka nga krahu i gjere
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Edhe perderisa ishte lajm tek nje faqe lajmesh ,do te thote se lajm eshte :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Edhe perderisa ishte lajm tek nje faqe lajmesh ,do te thote se lajm eshte :p

po ti a i vrare pse ben sikur se kupton "ironine" time te holle... :p

Kjo Enca di qe ka mbaru Faik-un, po pastaj beri ndonje specializim pervec ketij muhabetit te shampanjes?? ky do ishte lajm psh

Enca vendos te shkollohet !!!!
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

po ti a i vrare pse ben sikur se kupton "ironine" time te holle... :p

Kjo Enca di qe ka mbaru Faik-un, po pastaj beri ndonje specializim pervec ketij muhabetit te shampanjes?? ky do ishte lajm psh

Enca vendos te shkollohet !!!!

O derman po une kam vendosur ( :p ) ne fund te atij shkrimit ;)

Enca po e sheh suksesin e shampanjes dhe formave te tjera te ngjashme me te ,pse ti duhet shkolla ? Ja pikerisht ketu hyn ne diskutim ajo tema : nje me shkolle apo nje pa shkolle ? :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

O derman po une kam vendosur ( :p ) ne fund te atij shkrimit ;)

Enca po e sheh suksesin e shampanjes dhe formave te tjera te ngjashme me te ,pse ti duhet shkolla ? Ja pikerisht ketu hyn ne diskutim ajo tema : nje me shkolle apo nje pa shkolle ? :p

dhe pergjigja eshte - Rendesi ka njeriu...zgjodha njeriun etc etc....por ajo ca me vjen ne mend eshte ...a eshte Enca njeri???
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Te gjitha i kisha pare vetem kete shampanjen ne mes te kembeve..JO!!!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Mbane pershtypje si ja hjeku tapen :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

E paska festuar me shishen me kembeve, dmth ....lame.:fshin:

Nuk ja vlen per skandale te tilla ne Albania, e para sepse eshte nje vend shume i vogel ( eshte e pamundur mos te perplasesh me njerezit) , e dyta sepse mentaliteti eshte shume i dobet.
 

Monique

With or Without u
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

E paska festuar me shishen me kembeve, dmth ....lame.:fshin:

Nuk ja vlen per skandale te tilla ne Albania, e para sepse eshte nje vend shume i vogel ( eshte e pamundur mos te perplasesh me njerezit) , e dyta sepse mentaliteti eshte shume i dobet.

sa vite ke pa ardh ne Albania ti?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

sa vite ke pa ardh ne Albania ti?

Shkoj/Vij rregullisht ne Albania, 3-4 here ne vit.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

dhe konkretisht ku qendron me gjate? dmth qytetin

C'jane tere k'to pyetje Moni ? Do me ndjekesh nga pas ..looool

Mua s'me rrihet ne nje vend, kshuqe bredhi ne te tere qytetet e fshatrat kur vij andej .. :)
 

Monique

With or Without u
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

C'jane tere k'to pyetje Moni ? Do me ndjekesh nga pas ..looool

Mua s'me rrihet ne nje vend, kshuqe bredhi ne te tere qytetet e fshatrat kur vij andej .. :)

e pra kete po dyshoja...ke te drejte neper fshatra e katune eshte problem ky fenomen, se ne tirone si qethet kujt se ku e fut shishen kjo Enca...kte desha me thone e ktu desha me dal :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

e pra kete po dyshoja...ke te drejte neper fshatra e katune eshte problem ky fenomen, se ne tirone si qethet kujt se ku e fut shishen kjo Enca...kte desha me thone e ktu desha me dal :)

Tirana ta shpif moj cupe.... te tere maloket aty jane mbledhur. A thua per k'te fakt, nuk ju qethet.:hmm:

Ps... Ky fenomen sipas mendimit tim eshte ne teresi, thjeshte njerezit pretendojne ( sidomos k'to brenda ne Tirane) qe nuk ju qethet ... nderkohe qe flasin per te, e me kalimin e kohes edhe e kopjojne, duke pretenduar qe eshte ne trend. loool
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

E o ee nuk ju qethet prandaj eshte hap teme diskutimi! :p

Imagjino ta kishte fut :p cdo kishit thene pa le! lol
 

Monique

With or Without u
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Dmth te flasesh per dike ne boten e show bizit qenka medoemos interesim per individin?

he tani , mos na zhgenjeni kaq goca ...se jetoni e perjashta vendit dhe duhet ta dini qe bota e show biz kshu funksionon....Vip-save jashte edhe sa here flene e zgjohen i komentojne, por kjo sdo te thote se i intereson kujt se cfare ben njeri apo tjetri.

ajo cka mua me ben te mendohem eshte fenomeni....sepse nga te rinjte ky lloj prototipi perdoret si etalon dhe imitohet edhe me shemtuar se kjo.
keto pseudo vipe , me sjelljet e tyre bejne ate qe prinderve te shkrete iduhet ti rrijne femijve mbi koke...por eshte kollaj ti rrish ne koke femijve me kete jete kaq dinamike qe behet sot?

jo!

e na rrofte enca e company
 
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Vetem per 20 vjec s'duket kjo

Bthw kush eshte kjo pornostar?
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Namin e paska ba!
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Dmth te flasesh per dike ne boten e show bizit qenka medoemos interesim per individin?

he tani , mos na zhgenjeni kaq goca ...se jetoni e perjashta vendit dhe duhet ta dini qe bota e show biz kshu funksionon....Vip-save jashte edhe sa here flene e zgjohen i komentojne, por kjo sdo te thote se i intereson kujt se cfare ben njeri apo tjetri.

Ja kshu nga ky mos interesimi yne marrin fame e keto-a Moni! Kshu ishte muhabeti!
 

Monique

With or Without u
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Ja kshu nga ky mos interesimi yne marrin fame e keto-a Moni! Kshu ishte muhabeti!

e ke te drejte ne fakt sepse ne marketing njihet kjo pjesa e reklames qe nuk ekziston reklame e keqe apo e mire ,mjaft te lakohet dhe woila...reklama falas bile bile

por ne fakt nuk e kisha per pjesen e berjes VIP te Ences, apo si u be VIP ajo...e kisha per faktin se pak kujt i plas se cfare ben ajo me ditelindjen e saj.
Dhe po aq me pak i ben kur flitet per banalitete.

persa i takon asaj qe thashe tek postimet e meparshme , po flisja per faktin se tirana duke qene metropol dhe duke patur shume lloj shtresash dhe nje jete shume vitale , nuk i intereson kujt se cfare, apo si e feston kjo tipja ditelindjen...

se u zgjata shume
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Shiko as ngrohte as ftohte sna ben puna e ksaj ne por qe edhe krejt indiferent nuk jemi si te thuash mosperfilles..E kemi cik qejf ate punen e thashethemit sidomos kur flitet per jeten e dikujt qe sna perket ne aq me shume kur flitet per *pjeshkat* e vipave :p sic the e vete me siper!
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Nuk e njof encen dhe as jam kurioze ta njoh dhe ajo qe skuptoj eshte gjith ky 'indinjim'.

Ajo e ka nterezi... eshte nboten e vet. Don fam dhe e arrin, ne menyren e saj por ja qe qellimit i arrin perderisa jemi ktu duke e komentuar.
Nuk eshte as e para dhe as e fundit qe bon kokrren e qefit duke nxjerr shal, gjoks dhe foto provokative.

E kam than gjithmon dhe po e perseris... me mir nje Enca bon cdo gje publike se sa ca te tjera qe bejn cdo gje mceftas dhe shajn kto si Enca.
 
Last edited by a moderator:

Monique

With or Without u
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

Nuk e njof encen dhe as jam kurioze ta njoh dhe ajo qe skuptoj eshte gjith ky 'indinjim'.

Ajo e ka nterezi... eshte nboten e vet. Don fam dhe e arrin, ne menyren e saj por ja qe qellimit i arrin perderisa jemi ktu duke e komentuar.
Nuk eshte as e para dhe as e fundit qe bon kokrren e qefit duke nxjerr shal, gjoks dhe foto provokative.

E kam than gjithmon dhe po e perseris... me mir nje Enca bon cdo gje publike se sa ca te tjera qe bejn cdo gje mceftas dhe shajn kto si Enca.

po ti mi dreq ku na pe...ne ishim mcefet mi :p
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

po ti mi dreq ku na pe...ne ishim mcefet mi :p

me ruj nje vend dhe mu se erdha :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Enca pas ditëlindjes, në shtrat me shampanjë mes këmbëve

me ruj nje vend dhe mu se erdha :p

te paska shku menja me u bo vips-e ne ti eeee

hajt hajt dridhi ne ti sumatricen si enca dhe te garantume e ke i ven mes nesh :p
 
Top