Eksperienca e çiftit te javes.

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
E lumtur fare,qe prej tre vjetesh me ne fund Sulltan beu me njeh si gruan e javes🤣🤣🤣
@Loverboy ngrihu nga gjumi se i mbarova punet e mia e u ktheva tani😝🤣
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Un sdu grup se e kam 1 për dashnore jam i hapur, ka ndonjë të lir të eksperimentojm ndonjë stil gërshërë.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Jo dhe aq mir javen qe kaloje , te shikojem kte jav 😂
 

CandY

Too glam to give a damn.
Me t'ngel marak mos me ndryshu partner 🤣
High Class Love GIF by goodboy noah
 

Desa

Felix - Culpa
Paskam qenë e martuar??? 🤔
Shame on me 😬😂
 
Top