Eksperienca e çiftit te javes.

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Kur bere dhomen tende te thashe zotrote, beji muret me dopio polisterol dhe kunder zhurmave po deshe me kursy, i bere me kartonxhes, vuaj nashi.😂😂😂
U leshofsha Balon une ju🤣
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
@Ledia qish po na shkon java ne mamita?
mouth popcorn GIF
Avash se u myte tu pa çiftet 🤣🤣.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Vec nje Zot e di kujt i ka hap deren e parajses🤣
Mu e my Sulltan Loverit🤣🤣🤣
eeee e shef mi e shef. Zgjedhje e duhur perdorimi i turqishtes, se eshte gjuhe dashurie ajo :p hahahah
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
hahaha ja ta them une :)

I imi/imja. Pra kur ti thua canim=e dashura ime, tatlim=emblesira ime; sultanim=sultani im. :D perdoret dhe tek emri shume. Psh: Yaracim (jaraxhim) Yara ime. Oh.. Turqishtja eshte dashuri me vete dhe PIKE mbaroi!
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
hahaha ja ta them une :)

I imi/imja. Pra kur ti thua canim=e dashura ime, tatlim=emblesira ime; sultanim=sultani im. :D perdoret dhe tek emri shume. Psh: Yaracim (jaraxhim) Yara ime. Oh.. Turqishtja eshte dashuri me vete dhe PIKE mbaroi!
Oh Soulmindim 🤗😘
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Oh Soulmindim 🤗😘
haha. m'kujtove pedagoget ne Turqi. Kur me thirrnin emrin me kte prapashtesen. Une ndihesha aq mireeee, ua thoja sa te mire, (me thone "soli" im) ku thone mesueset n'Shqiperi keshtu.Pastaj me thote 1 shoqe: mos u bej n'qef se e kane si shprehje. -Po c'ke moj ti thash; une e marr si dua vete. hahaha
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
haha. m'kujtove pedagoget ne Turqi. Kur me thirrnin emrin me kte prapashtesen. Une ndihesha aq mireeee, ua thoja sa te mire, (me thone "soli" im) ku thone mesueset n'Shqiperi keshtu.Pastaj me thote 1 shoqe: mos u bej n'qef se e kane si shprehje. -Po c'ke moj ti thash; une e marr si dua vete. hahaha
Edhe ne Shqiperi mesa mbaj mend une,nxenesit e mire gjithmone i trajtonin mire e i mbanin afer.Mbaj mend ne shkolle te mesme,mesuesi i matematikes me ish bere me keq se prindi;mos vish shakpka me gisht se ska lezet tek ty,mos rri me ate se eshte nxenese e keqe ,mos be mungesa se e lajmerove tet at🤣
 

%^.^

該走了
Gishti ne rreze kush me ben diss dhe me prish imazhin e reputacionit virtual qe mezi kam ndertuar me mund, djerse dhe sakrifica gjithe keto vite!🤨😎
 
Top