Eksperienca e çiftit te javes.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
@Yara he mi si te shkoi javaaaa :p
 

%^.^

該走了
Ore ju cifti i fameshmesh ca keni qe sju mbyllet qepenarja se na keni care koken,na ngritet nga gjumi,iu iu naten,au au diten😝🤣,oj kta
Kur bere dhomen tende te thashe zotrote, beji muret me dopio polisterol dhe kunder zhurmave po deshe me kursy, i bere me kartonxhes, vuaj nashi.😂😂😂
 
Top