Eksperienca e çiftit te javes.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@Yara he mi si te shkoi javaaaa :p
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Kur bere dhomen tende te thashe zotrote, beji muret me dopio polisterol dhe kunder zhurmave po deshe me kursy, i bere me kartonxhes, vuaj nashi.😂😂😂
U leshofsha Balon une ju🤣
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
@Ledia qish po na shkon java ne mamita?
mouth popcorn GIF
Avash se u myte tu pa çiftet 🤣🤣.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Vec nje Zot e di kujt i ka hap deren e parajses🤣
Mu e my Sulltan Loverit🤣🤣🤣
eeee e shef mi e shef. Zgjedhje e duhur perdorimi i turqishtes, se eshte gjuhe dashurie ajo :p hahahah
 
Top